خانه / مقالات / قانون جذب و رسیدن به آرامش
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و رسیدن به آرامش

با گذشت زمان و کار کردن با قانون جذب به تدریج به درک بهتر و بیشتری از قانون جذب خواهید رسید. اما با این حال ممکن است گاهی فکر کنید کار کردن با آن یک فرایند ساده باید اما وقتی وارد آن می شوید می بینید بسیار سخت است. مخصوصا وقتی برای اولین بار برای رسیدن به اهدافتان با آن کار کنید.
ماهیت پایه ای قانون جذب بسیار ساده است. کافی است باور کنید که آنچه می خواهید را می توانید به دست آورید. احساسات نهفته خود را آشکار کنید و تمرکز خود را روی چیزهایی که به شما حس خوبی می دهند بگذارید.
اما مشکل این فرایند ساده چیزی است به نام مقاومت. هنگامی که مقاومت به ترکیب اضافه شود یک سناریوی کاملا متفاوت ایجاد می کنید. گاهی اوقات احساسات ناب و خوبی دارید و می دانید که باید در کدام مسیر حرکت کنید اما نمی توانید باورهای خودتان را تغییر دهید و به نفع زندگی خودتان به کار بگیرید.
ممکن است نتوانید باورهایی که سال ها در ذهن پرورانده اید را به نفع اهداف خود تعدیل کنید. ذهن شما عقب نشینی نمی کند و با مبارزه اجازه نمی دهد که باورهای قدیمی و کهنه ریشه کن شوند. این تغییرات را دوست ندارد حتی اگر در جهت مثبت باشند برایش آزاردهده است و ترجیح می دهد در حالت قدیمی بماند.
بسیاری از باورها و احساسات منفی وجود دارد که با ایجاد تغییرات ناگهانی از بین نمی رود و برای این کار باید مدت زمانی طولانی تلاش کنید.
اما این مقاومت می تواند برطرف شود هرچند دیر اما امکان پذیر است. با افزایش آگاهی های خودتان می توانید برای رهایی از هر اعتقاد محدودکننده اقدام کنید. همه شما یک سیستم اعتقادی مشخص دارید و با توجه به آن می توانید هر چیزی که می خواهید را از جهان هستی درخواست کنید.

به خودتان اجازه شاد بودن بدهید تا همه چیزهای عالی و خوب به زندگیتان وارد شود.

البته نمی توانید قطعی و مطمئن بگویید که مقاومت شما از بین رفته. مقاومت باید آرام آرام کم شود تا به مرور تاثیر آن کاهش یابد. مساله اصلی این است که بتوانیم احساسات خودتان را طوری پرورش دهید تا آن ها غالب باشند و به این ترتیب با مقاومت مقابله کنید.
به خودتان اجازه شاد بودن بدهید تا همه چیزهای عالی و خوب به زندگیتان وارد شود. ممکن است یک نکته عجیب و غریب باشد اما همین باورهای عجیب می تواند شما را پیش ببرد. ذهن شما دوست دارد همه دلایلی که باعث می شود شاد نباشید را بر شمرد و حتی لحظه ای که سعی می کنید در جای دیگری تمرکز کنید دوست دارد شما را به سمت مشکلات و ناراحتی ها بکشاند. چیزهایی مانند تحقیرهای گذشته، خیانت ها، مشکلات و تمام چیزهای نامطلوب و ناخواسته. حال هرچه یشتر به آن اجازه این کار را بدهید از بین بردن باورهای منفی سخت تر خواهد بود و همه آن ها به صورت ترس در ذهن شما باقی خواهد ماند.
شما باید خودتان را مجاز به داشتن احساس شادی بدانید و خودتان را تایید کنید که می توانید هر چه می خواهید را به دست آورید.
کار سخت و وحشتناکی نیست. شما از وضعیت فعلی متنفر نیستید تنها می خواهید یک زندگی ایجاد کنید که آن را دوست دارید. هنگامی که به این نتیجه برسید احساس خوبی خواهید داشت. این یک گام بسیار مهم برای قرار گرفتن در مسیر درست است.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...