قانون جذب و زمانی که دقیقا نمی دانید چه می خواهید

12 ماه پیش

یکی از تصورات غلط درباره قانون جذب این است که شما باید مدام به جزئیات چیزهایی که می خواهید فکر کنید و به این ترتیب به چیزی که می خواهید برسید. در این صورت ممکن است سردرگم شده و ندانید که دقیقا چه چیزی را می خواهید و این باعث اضطراب شما خواهد شد.
چگونه می توانید زندگی خود را بهبود بخشید در حالی که مطمئن نیستید چه چیزی بهتر است؟ چگونه می توانید خوشبخت شوید اگر نمی دانید چه چیزی احساس مطلوبی را در شما به وجود می آورد؟
این حالت ها می تواند کل فرایند قانون جذب را در معرض خطر قرار دهد و شما نتوانید به نتیجه مطلوب و دلخواه خود برسید.
به یاد داشته باشید که تصاویر دقیق ذهنی و تفکر شما در مورد آنچه می خواهید چیزی نیست که خواسته ها و اهدافتان را دقیقا به واقعیت تبدیل کند. در واقع حقیقت زندگی شما به وسیله افکار، احساسات و باورهایی که از پس انرژی های ذهنی بر می آیند تعیین می شود.
تجسم و تمرکز یک ابزار قوی برای فعال کردن احساسات است البته ممکن است با تمرکز روی شرایط فعلی زندگی نتوانید چشم انداز مناسبی را ترسیم کنید. این به شما کمک می کند که احساسات خود را آشکار کنید. احساساتی که تعیین می کند چه چیزهایی را می خواهید. شما در واقع چیزهایی را جذب می کنید که انرژی های بیشتری را در راستای آن تقویت کرده اید.
شما به عملگرایی تمایل دارید و مشغول شدن به ابزارهای مختلف باعث می شود احساس کنید که همه اقدامات مهم را انجام داده اید و این احساس باعث افزایش انتظارات می شود علاوه بر این باعث وابستگی به یک نوع انرژی خاص می شود که میزان مقاومت شما را در برابر سایر انرژی ها افزایش می دهد.

در بعضی موارد شما یک ایده بهتر از آنچه می خواهید دریافت خواهید کرد و انرژی های خود را به سمت آن روانه می کنید. در این صورت چیزی برای تجسم و تمرکز خواهید داشت.

نداشتن یک تصویر مشخص از آن چه می خواهید می تواند از این مقاومت ها جلوگیری کند چون شما هنوز چیزی را مشخص نکرده اید. برای شکل دادن به برخی تصورات و تمایلات به خودتان سخت نگیرید. ذهن شما موارد قانع کننده ای را نشان می دهد که شما می توانید با استفاده از آن ها مسیر خود را مشخص کنید.
نگران نباشید چرا که اضطراب توانایی جذب شما را از بین می برد.
در بعضی موارد شما یک ایده بهتر از آنچه می خواهید دریافت خواهید کرد و انرژی های خود را به سمت آن روانه می کنید. در این صورت چیزی برای تجسم و تمرکز خواهید داشت.
شما بر اساس فضای انرژی که تولید می کنید می توانید به جذب بپردازید. بنابراین زمانی که در مورد آینده احساس خوبی داشته و شاد و آرام و راضی باشید موقعیت هایی با همین ویژگی ها را جذب می کنید.
الهامات، ایده ها و فرصت هایی را جذب خواهید کرد که به شما کمک می کند به خواسته خود برسید و مسیر را برای شما روشن تر می کند.
زمانی که به درک کامل و مشخص از دنیای درون خود برسید می توانید اهداف خود را تنظیم کرده و خواسته هایتان را مشخص کنید و برای دست یافتن به آن ها اقدامات لازم را به طور منظم انجام دهید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد