قانون جذب و زندگی عاشقانه

9 ماه پیش

افرادی که با قانون جذب آشنا می شوند اغلب می بینند تقریبا همه برای به دست آوردن پول و عشق تلاش می کنند. شاید هم رابطه و عشق یک حالت پیچیده برای ارسال انرژی باشد نه به این خاطر که ذاتا جذب این چیزها سخت است بلکه به دلیل تمام چیزهایی است که در طول سال های زیاد در ذهن ما شکل گرفته است. ما اعتقاداتی داریم که می گوید به اندازه کافی خوب نیستیم یا تلاش های عاشقانه ناکام در ذهنمان مانده است و متقاعد شده ایم که نمی توانیم چنین چیزی را دوباره تجربه کنیم.
اغلب فکر می کنیم فردی را که می خواهیم نمی یابیم یا در ارتباط با آدم ها ترس و تردید داریم.
اما هنگامی که تجربه بیرونی خود را آغاز می کنید می بینید همه چیز آینه ای است از آنچه درون شما می گذرد و آنچه باور دارید. تغییر دنیای درونی شما باعث تغییر در دنیای درونی شما نیز می شود. اگر اعتقاد دارید که فرد مورد نظر را پیدا خواهید کرد و مجبور به تحمل تنهایی نیستید قطعا این اتفاق خواهد افتاد. آیاد تردید و مقاومت در ذهن شما هنوز فعال است؟ آیا به تمام تجربیات و باورهای فعلی خود فکر کرده اید؟ در واقع همه چیز همین است. زندگی خیلی ساده تر است از آنچه شما فکر می کنید.

از زندگی و ارتباط با دیگران لذت ببرید و سعی کنید با ارتقا ویژگی ها مثبت شخصیتی خود دیگران را جذب کنید.

شما قطعا می خواهید از موقعیت فعلی خود بالاتر بروید. هیچ گاه از این موضوع دلسرد نشوید و با خودتان نگویید که نمی شود. برای این منظور باید کاملا بر احساسات منفی خود غلبه کنید و انرژی های مناسب و کامل به دست آورید. بنابراین تغییر موقعیت نیاز به انجام کار روی خودتان دارد.
وضعیت فعلی شما هر چه که باشد در خدمت شما است و می توانید آن را به خدمت بگیرید. اما ذهن ناخودآگاه شما است که همه نوع افکار منفی و اعتقادات محدود کننده را می پروراند. در ذهن شما دو انرژی متفاوت وجود دارد ذهن خودآگاه شما را قوی می کند و ذهن ناخودآگاه تضعیف.
در بسیاری از موارد مسئله اساسی ترس است. واهمه از اینکه دیگران فکر می کنند به اندازه کافی خوب نیستیم. یا ترس از آسیب پذیری. این ترس ها اگر مداومت داشته باشند به بخشی از هویت ما تبدیل خواهند شد. این ترس ها در موقعیت های مختلف عاشقانه اتفاق می افتد.
شما ممکن است این ترس ها را انکار کنید اما در موقعیت ها و اشکال مختلف خود را نشان می دهد. در برخی از سطوح این ترس ها از شما محافظت می کند و تا زمانی که به آن رسیدگی شود می تواند حتی به موقعیت های عاشقانه نیز بیانجامد و در شما احساس خوبی القا کند.
اگر شما خودتان نباشید نمی توانید انتظار این را داشته باشید که کسی که می خواهید را به دست آورید.
اگر کسی از شما بخواهد لیستی از چیزهایی که از شریک عاطفی خود می خواهید تهیه کنید احتمالا ابتدای آن “من را همان طور که هستم بپذیرد” است. اگر واقعیت خودتان را پنهان کنید یا سعی در ایجاد یک نسخه کامل از خودتان داشته باشید هرگز نمی توانید یه رابطه واقعی شکل دهید.
هیچ گاه خودتان را به کاری که خوب نیست و واقعا نمی خواهید آن را انجام دهید مجبور نکنید. از زندگی و ارتباط با دیگران لذت ببرید و سعی کنید با ارتقا ویژگی ها مثبت شخصیتی خود دیگران را جذب کنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد