خانه / مقالات / قانون جذب و صدای انتقادی درونی
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و صدای انتقادی درونی

موضوع مطلب امروز قانون جذب و صدای انتقادی درونی است هرکسی صدای انتقادی داخلی دارد که به او می گوید که شما هرگز به اندازه کافی خوب نیستید و تمام معایب او را یادآوری می کند.

قانون جذب و صدای انتقادی درونی

اغلب اوقات حتی نمی فهمید که منتقد داخلی شما در حال تضعیف کردن عشق و شادی شما است این می تواند توانایی شما را برای جذب چیزهای خوب کاهش می دهد خوشبختانه، شما می توانید با قانون جذب به آرامی شروع به متوقف کردن منتقد داخلی خود کنید و افکار مثبت را در ذهن خود پرورش دهید این کار باعث می شود که این افکار در دنیای واقعی عملی شوند در اینجا برخی از استراتژی های عملی که می توانید برای تسهیل خودکفایی و خودخواهی استفاده کنید بیان شده است.

قانون جذب

 ریشه اندیشه خود انتقادی را پیدا کنید و از قانون جذب بهره ببرید

پزشکان گاهی اوقات بیماران خود را تشویق می کنند تا کلمات انتقاد درونی خود را به جای «من» با «شما» بیان کنند. برای مثال، در مواقعی که شما می گویید “من هرگز نمی توانم کاری را درست انجام دهم”، سعی کنید این عبارت را بیان کنید: “شما هرگز چیزی را درست انجام نمی دهید” سعی کنید این ریشه ها را کشف کنید و آن ها را از بین ببرید این کار باعث می شود افکار منفی و اتفاقات منفی در زندگی شما صورت نگیرد و به جای آن قانون جذب به سمت شادی و خوشحالی برود و آن ها را جذب کند به یاد داشته باشید شما به هر چه فکر کنید همان اتفاق می افتد.

قانون جذب

تقویت عزت نفس و قانون جذب

عزت نفس خود را تقویت کنید و به یاد داشته باشید هر منتقد درونی چیزهای مختلفی را تحریک می کند عدم اعتماد به نفس باعث می شود دست به هیچ کاری نزنید، در صورتی که یکی از عوامل تاثیر گذار در قانون جذب اعتماد به نفس بالا می باشد اگر از چیزی نفرت دارید سعی کنید این نفرت را از بین ببرید، تمرکز خود را بر روی کارها و چیزهایی قرار دهید که به شما احساس خوبی می دهند نفرت در ذهن شما اثر منفی می گذارد و باعث می شود شما به سمت چیزهایی بروید که منفی هستند.

قانون جذب

قانون جذب و ثبت کارهای مثبت

یک دفترچه بردارید و کارهایی را که دوست دارید، بنویسید در پایان ایده هایی را بنویسید که به شما کمک می کند تأثیر این عوامل را در میان بگذارید و همچنین شما را به سمت کارهایی که دوست دارید سوق می دهند قضاوت های منفی در مورد دوستان، خانواده یا همکاران ممکن است ریشه های افکار خود انتقادی را در شما بیشتر کند برای احساس بهتر از قانون جذب استفاده کنید،قانون جذب به شما می گوید که در مورد اطرافیان خود قضاوت منفی نداشته باشید.

قانون جذب

قانون جذب میگوید از احساسات منفی دوری کنید

خود را از احساسات بد رها کنید و با منتقد داخلی درونی خود مبارزه کنید این کار را با صدای بلند انجام داد بسیاری از تصدیقات قانون جذب برای این منظور ساخته شده اند و به شما خواهند گفت از احساسات منفی دوری کنید، این احساسات منتقد درونی را در شما قوی تر خواهند کرد عبارات من شایسته اعتماد به نفس و خوشحالی هستم را امتحان کنید، این عبارات مثبت نقش کلیدی در قانون جذب خواهند داشت همیشه افعال مثبت را در زندگی خود به کار گیرید و اثر آن را در زندگی خود مشاهده کنید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...