قانون جذب و فرصت های بی پایان جهان

10 ماه پیش

قانون جاذبه توانایی جذب چیزهایی ایست که در زندگی می خواهیم. اعتقاد بر این است که صرف نظر از سن، ملیت، مذهب، نژاد و…. همه می توانند از قوانینی که در جهان جریان دارد استفاده کنند از جمله قانون جاذبه. این قانون جذب است که از قدرت ذهن استفاده می کند تا هر چه در ذهن و اندیشه ما می گذرد را درک و به واقعیت تبدیل کند. اساسا تمام افکار ما در نهایت به واقعیت تبدیل می شوند. اگر بر گرایش و افکار منفی متمرکز باشید آن ها شما را دلسرد می کنند اما اگر روی اندیشه های مثبت تمرکز کنید و اهداف خود را با توجه به آن ها مشخص کنید جهان راه رسیدن به آن ها را برایتان هموار می کند. به همین دلیل جهان مکانی بی نهایت زیبا است. قانون جاذبه می گوید هر چه در ذهن شما است و هر چیزی را که تصور می کنید قابل دستیابی است و با یک برنامه مشخص می توانید به خواسته های خود برسید.
به همین منظور یاد بگیرید که چگونه از قانون جاذبه استفاده کنید. این قانون یکی از بزرگترین اسرار زندگی است و تعداد کمی از مردم از تاثیر زیاد آن روی زندگی خود آگاه هستند و نمی دانند که ما آگاهانه یا ناآگاهانه افکار و احساسات خود را بروز می دهیم و چیزهایی که می خواهیم را جذب می کنیم.

قوانین طبیعت کامل هستند و قانون جاذبه از این قاعده مستثنی نیست. مهم نیست که خواسته شما در چه حوزه و چه جایگاهی است. روی یک تصمیم و انتخاب خود تمرکز کنید و با تلاش به آن برسید.

بسیاری از افراد با اینکه به پتانسیل درونی خودشان پی برده اند و اما باز هم روی افکار و احساساتشان کنترل ندارند. به این ترتیب با ارسال افکار و احساسات منفی به جهان چیزهایی که نمی خواهند را جذب می کنند. بنابراین کشف قانون جاذبه باعث خوشحالی می شود. چون به وسیله این قانون یاد می گیریم که چطور به گونه ای موثر آن را روی زندگی خود اعمال کنیم و آینده ای زیبا ترسیم کنیم.
قبل از شروع کار با قانون جاذبه مهم است که بدانید می توانید آن را در زندگی خود به کار ببرید و اگر از ابزارهای درست استفاده کنید می توانید شیوه زندگی و باورهای خود را تغییر دهید. توجه کنید که خشم یا شادی، نفرت یا عشق و هر احساس دیگری که در ذهن شما شکل بگیرد در نهایت به خود شما بازمی گردد.
زمانی که ما می خواهیم فرصت های شگفت انگیزی را در زندگی ایجاد کنیم و آن ها را درک کنیم می توانیم بفهمیم ما مانند هنرمندان هستیم. تصاویری را در زندگی ایجاد می کنیم و با توجه به انتخاب ها و اولویت ها اقداماتی را برای رسیدن به چیزی که می خواهیم انجام می دهیم. اما اگر تصویر ایجاد شده را دوست نداشتید باید چه کار کرد؟ تغییر ایجاد کنید. قانون جاذبه واقعا ساده است. همه قوانین طبیعت کامل هستند و قانون جاذبه از این قاعده مستثنی نیست. مهم نیست که خواسته شما در چه حوزه و چه جایگاهی است. روی یک تصمیم و انتخاب خود تمرکز کنید و با تلاش به آن برسید. مطمئن باشید که جهان با تمام امکاناتی که دارد در اختیار شما است.
مهم نیست که شما به درک و آگاهی کامل از قانون جاذبه می رسید یا نه مهم این است که از مزایای آن برای ایجاد یک زندگی بهتر استفاده کنید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد