خانه / مقالات / قانون جذب و قوی ترین کلید های آن
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و قوی ترین کلید های آن

موضوعی که امروز می خواهیم به آن بپردازیم قانون جذب و قوی ترین کلید های آن است نکته مهم این است بر خواسته های خود تمرکز کنید، هرگز روی چیزهایی که نمی خواهید تمرکز نکنید به یاد داشته باشید ما آنچه را که می خواهیم جذب می کنیم نه چیزی را که نمی خواهیم.

قانون جذب و افزایش ارتعاشات

یکی از دلایلی که تفکر مثبت بسیار مهم است این است که تفکر مثبت ارتعاش خود را افزایش می دهد و به شما اجازه می دهد با خواسته هایتان همگام سازی کنید اعتقادات و افکار مثبت یکی از قوی ترین کلید های قانون جذب است قانون جذب بیان می کند که ما چیزی را که نمی خواهیم جذب نمی کنیم، و تنها چیزهایی را که می خواهیم جذب می کنیم در مورد آن یک لحظه فکر کنید، هر کس در جهان چیزی می خواهد.

قانون جذب

اما فقط تعداد انگشت شماری از مردم می دانند چگونه می توانند آنچه را که می خواهند بیان کنند این افراد قدرت تفکر مثبت را درک می کنند آنها آگاه هستند که افکار مثبت به آنها کمک می کنند تا پول بیشتر، فراوانی، عشق، یک رابطه بهتر، سلامت بهتر و بیشتر داشته باشند به یاد داشته باشید، کلید قانون جذب حفظ ارتعاشات مثبت و حالت پرشور و احساسی در مورد خواسته ها و نیت های شماست این موارد با باورهای شما و افکار شما آغاز می شود.

قانون جذب و تمرکز بر روی خواسته ها

بر خواسته های خود تمرکز کنید، هرگز روی چیزهایی که نمی خواهید تمرکز نکنید به یاد داشته باشید قانون جذب می گوید ما آنچه را که می خواهیم جذب می کنیم نه چیزی را که نمی خواهیم تمرکز بر خواسته های واقعی را به اهداف مثبت تبدیل کنید در این زندگی چیزی مقدس تر از هدف های شما نیست، بنابراین با آنها درست رفتار کنید.

قانون جذب

مشکلات خود را به چالش بکشید، کلمه مشکل را از واژگان خود حذف کنید اغلب اوقات در زندگی، ما با مشکلات و چالش هایی روبرو می شویم که می تواند به فرصت ها تبدیل شود چیزهای خوب اغلب از دل چالش ها بیرون می آیند ذهن شما یک ماشین خلاق است و تحت هدایت تجسم خلاق، مانند یک ابزار قدرتمند و مثبت عمل می کند با این حال، زمانی که ذهن شما مثبت باقی می ماند، می تواند ترس، تردید و سناریو هایی منفی را از بین ببرد.

افکار شما بذر قانون جذب

افکار شما بذر قانون جذب هستند در هر نوبت بر یک عمل تمرکز کنید و هر اقدامی که می توانید انجام دهید افرادی که عمل می کنند، افرادی هستند که بیشتر از آنچه که در زندگی می خواهند، جذب می کنند هر اقدامی کامل نیست با این حال، شما می توانید اقدامات خود را اصلاح کنید گام های بزرگتر منجر به نتایج قابل توجهی می شود هنگامی که اقدام به عمل می کنید، ذهن شما به طور خودکار به حالت مثبت تبدیل می شود.

قانون جذب

ارتعاش شما شروع به افزایش می کند و بیشتر از چیزی که شما از طریق قانون جذب می خواهید آشکار می کنید شما نمی توانید احساسات منفی خود را در مورد تمام چیزهایی که برای زندگی تان هست درک کنید اما سعی کنید با قانون جذب آن ها را از بین ببرید و افکار مثبت را جایگزین آن کنید.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...