خانه / مقالات / قانون جذب و مبارزه با مسائل مربوط به سزاوار بودن
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و مبارزه با مسائل مربوط به سزاوار بودن

قانون جذب و مبارزه با مسائل مربوط به سزاوار بودن یکی دیگر از قانون های مهم و تاثیر گذار در زندگی شخصی و روزمره افراد است،با ما همراه باشید تا مطالب اصولی مهمی را با شما درمیان بگذاریم هنگامی که در دایره افرادی با نظرات مختلف و احساسات متنوع قرار دارید آن ها را دقیق تر بررسی کنید و همیشه قبل از پذیرفتن آن ها همه جوانب را در نظر بگیرید.

قانون جذب و سزاوار بودن

اگر شما از بسیاری از افراد بپرسید که فکر می کنند ارزشمند هستند یا نه پاسخ اکثریت آن ها مثبت است و همه آن ها به شادی می اندیشند اما ما اغلب این احساس را نداریم و این نوع احساس بین افراد مختلف دیده می شود کار آگاهانه با قانون جذب می تواند این دیدگاه را تغییر دهد شما ممکن است به همه اتفاقات بدی که در گذشته برایتان رخ داده یا کارهای بدی که انجام داده اید فکر کنید و از خودتان بپرسید آیا بعد از چنین اعمالی واقعا استحقاق چیزهای خوب را دارید؟

قانون جذب

شاید پدر و مادر شما روایت های نادرستی را برای شما بیان کرده اند مانند اینکه شما به بعضی چیزها هرگز نمی رسید و روی باورهای شما تاثیر گذاشته است ما اغلب با ارزش بودن چیزی را با گفته های مردم قضاوت می کنیم و اگر با استانداردهای جامعه چیزی را ارزشمند ندانیم ممکن خودمان را سزاوار پاداش ندانیم در این مطلب به قانون جذب و مبارزه با مسائل مربوط به سزاوار بودن میپردازیم.

یادگیری قانون جذب

در مسیر یادگیری قانون جذب متوجه میشوید که شما می دانید که چه چیزهایی برایتان مهم است و سزاوار چه چیزهایی هستید بسیاری از این ها در پس زمینه ذهن شما در حال اجرا است اما از آن به طور کامل آگاه نیستید این یکی از بزرگترین موانعی ایست که در مسیر دستیابی به اهداف و نشان دادن آنچه می خواهید به جهان وجود دارد.

قانون جذب

پس از این ها باید ببینید در مسیر آموزش قانون جذب چه کاری می توانید انجام دهید که با خواسته شما مطابقت دارد؟ چه طور می توانید یک زندگی با ارزش رقم بزنید؟این کار واقعا مهم است و به همین دلیل حل این مسائل اهمیت ویژه ای دارد دلیل اینکه شما در این دنیا زندگی می کنید این است که واقعیت زندگی خودتان را از دید خودتان ایجاد کنید و جهان را گسترش دهید و تجربه کنید واقعا هدف اصلی شما این است و هر کاری که به شما احساس خوبی می دهد را اگر انجام دهید در راستای تحقق همین هدف است.

درک قانون جذب

بخشی از این تجربه نقش شما را به عنوان یک خالق قدرتمند برای به دست آوردن شادی ها نشان می دهد و باعث می شود برای تحقق بخشیدن به اهدافتان از مسیر احساسات خوب و شادی ها عبور کنید پس از درک قانون جذب شما احساس کاملا متفاوتی پیدا می کنید بنابراین در روند قانون جذب واقعیت ساده ای وجود دارد که باعث می شود شما یک موجود شایسته باشید.

قانون جذب

این باعث می شود شما استحقاق داشتن همه چیز را داشته باشید و خوشحال شوید چون این چیزی است که شما در حال مبارزه برای آن هستید مهم نیست که موقعیت اجتماعی شما، شغلتان، یا نوع فعالیتتان چیست بلکه واقعیت این است که شما زنده اید و زندگی می کنید و در این مسیر باید بهترین تجربیات خودتان را ارائه دهید.

انجام اصولی قوانین قانون جذب

برای بدرستی انجام دادن قوانین قانون جذب و موفقیت در زندگی هر کسی که سعی می کند اعتماد شما را به جهان سلب کند از زندگی تان حذف کنید و بدانید این گونه نظرات و عقاید هیچ کدام واقعی نبوده و تنها شما را تضعیف می کنند هنگامی که در دایره افرادی با نظرات مختلف و احساسات متنوع قرار دارید آن ها را دقیق تر بررسی کنید و همیشه قبل از پذیرفتن آن ها همه جوانب را در نظر بگیرید.

قانون جذب

هر چیزی مبنی بر اینکه شما استحقاق خوشبختی ندارید بازتابی از همین باورها است انرژی ای خود را به جهان ارسال کنید و بازتاب جهان را ببینید تا ببینید قانون جذب تا چه اندازه در زندگیتان موثر و مثبت است  و حس کنید واقعیت بیرونی شما آینه ای از درون شما است.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...