قانون جذب و محدوده احساسات

9 ماه پیش

شما یک انسان با محدوده احساسات هستید که باید آن ها را بپذیذرید. می دانید چه چیزی باعث می شود مقاومت بیشتر و بیشتر و سخت تر شود؟ مقاومت در برابر چیزی که سوخت را به آتش اضافه می کند و باعث تشدید اتفاقاتی می شود که شما نمی خواهید. یعنی همان انرژی ها.
احساسات منفی اغلب خیلی شدید تر خودشان را نشان می دهند که معمولا دو دلیل عمده دارد: اول اینکه سرکوب و انکار آن ها خیلی راحت تر است از حل کردن و کنار آمدن با آن. دوم اینکه اگر به احساسات خوب و خوشایند دست پیدا کرده اید انرژی کمتری برای صرف می کنید نسبت به زمانی که حال خوبی ندارید.
گاهی ممکن است به خاطر بعضی ضعف ها خودتان را ناراحت کنید و با اینکه از نقش خود در ایجاد واقعیت آگاه هستید از اینکه نمی توانید مسیر دلخواه خود را پیدا کنید و در انرژی خود تغییراتی را به وجود بیاورید به شدت غمگین هستید.

شاید در گذشته برای به دست آوردن چیزهایی که دوست دارید مجبور بودید کارهای زیادی انجام دهید و بعد از گذراندن سختی ها و پیچیدگی ها و تلاش فراوان چیزی که می خواهید را به دست می آوردید.

افراد برای تغییر احساساتی که تحت تاثیر آن قرار دارند به توسعه انتظارات غیرواقعی تمایل دارند. در حالی که ممکن است جواب بگیرند اما به صورت موقت. کمال طلبی مسئله مهمی است که در افراد علاقه مند به توسعه فردی وجود دارد. اما پذیرفتن اینکه ما یک انسان ناقص با طیف وسیعی از احساسات هستیم می تواند به کاهش مقاومت در برابر تغییر کمک کند.
گاهی اوقات ممکن است ترس به جان روابط عاطفی تان بیفتد، ممکن است در طول شبانه روز انرژی های منفی به جهان ارسال کنید، ممکن است نا امید شوید و نتوانید اعتقادات و احساسات خاصی را به کار بگیرید.
اگر بپذیرید که این مسائل اتفاق می افتد ممکن است برای تغییر آن ها مجبور شوید زمان زیادی را صرف کنید. شاید در طول اعمال تغییر انرژی احساس خوبی نداشته باشید اما بعد از گذشت از این مسیر رنج کمتری تحمل خواهید کرد. هنگامی که یاد می گیرید در برابر تغییر مقاومت نکنید بازگشت به شادی ها و لحظه های خوش راحت تر است.
هر چه کمتر بترسید برای تغییر به تلاش کمتری نیاز دارید و همه چیز طبیعی تر و بهتر اتفاق می افتد. در نهایت شما در یک فضای مثبت و شگفت انگیز قرار خواهید گرفت.
شاید در گذشته برای به دست آوردن چیزهایی که دوست دارید مجبور بودید کارهای زیادی انجام دهید و بعد از گذراندن سختی ها و پیچیدگی ها و تلاش فراوان چیزی که می خواهید را به دست می آوردید. اعتقاد اکثر افراد بر این است که به دست آوردن چیزهای که می خواهند همیشه سخت و رویایی است اما با شروع مطالعه قانون جذب و جا به جایی انرژی ها و ترسیم چشم انداز مناسب همه مراحل رسیدن به هدف آسان تر و راحت تر طی خواهد شد. و به این ترتیب شما احساس خوبی خواهید داشت.
اما در واقع اگر ترس و تردید در شما نفوذ کند نمی توانید برای تغییر انرژی اقدام کنید و همواره یک گفتگوی درونی شما را به تنبلی می کشاند.
شما می توانید به راحتی تمرکز خود را روی چیزهایی بگذارید که می خواهید داشته باشید. بهتر است به ارسال انرژی هایی بپردازید که شما را حمایت می کنند. اعتقاد به اینکه برای رسیدن به اهدافتان باید رنج بکشید شما را ضعیف می کند.
باورهای خود را تقویت کنید و به تغییر انرژی های خود بپردازید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد