خانه / مقالات / قانون جذب و موانع پیشرفت
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و موانع پیشرفت

در مسیر رسیدن به اهداف و به کار گیری قانون جذب گاهی افرادی با شما برخورد می کنند که ممکن است در کار شما اختلال ایجاد کنند یا برعکس مشکلات شما را برطرف کنند. یکی از مسائلی که اغلب در این موارد پیش می آید و جالب توجه است این است که افراد در اظهار نظر درباره دیگران کاملا خودخواه هستند. اما در حقیقت افرادی هم هستند که واقعا دید منفی به زندگی دارند و برای انجام هر کاری بهانه های زیادی برای خودشان می تراشند و همیشه به دنبال یک عامل بیرونی محدودکننده هستند.
بین کسی که یک دیدگاه منفی درونی دارد و کسی که می خواهد شما را تضعیف کند تفاوت اساسی وجود دارد. مهم است این تفاوت را درک کنید و در تصمیم گیری های خود برای ادامه راه اشتباه نکنید. حقیقتی که باید بدانید و به کار ببرید این است که شما مسئول احساسات و تصمیمات دیگران نیستید و این باور می تواند زندگی شما را تغییر دهد به این صورت که نه خودتان را درگیر تصمیمات دیگران می کنید و نه به نظر آن ها راجع به مسیر مورد نظرتان اهمیت می دهید.
وقتی کسی خود را قربانی می کند تا شخص دیگری به قدرت و سعادت برسد موقعیت های زیادی را از دست می دهد. هر چیزی که شما انجام می دهید باید مورد بررسی قرار گیرد و اگر فقط کاری انجام دهید که شخص دیگری می خواهد قطعا به مشکل برخورد می کنید. هنگامی که خودتان را عقب می شکید و تمایلات خودتان را نادیده می گیرید تا اتفاقات خاصی برای دیگران بیفتد نه تنها خودتان را تضعیف می کنید گاهی حتی موجب تضعیف دیگری نیز می شوید.

زمانی که بتوانید با ناراحتی ها به سادگی روبرو شوید تمام چیزهایی که ممکن است شما را از کاری که می خواهید انجام دهید بازدارد را متوقف می کنید.

گاهی اوقات شاید فکر کنیم ساده تر است اگر فقط آنچه دیگران می خواهند را انجام دهیم و می توانیم از هر نوع ناراحتی جلوگیری کنیم و خوشحالی دیگران را ملاک قرار دهیم. مطمئنا وقتی دیگران احساس خوبی داشته باشند شما نیز احساس خوبی خواهید داشت اما ایجاد احساس خوب در دیگران هرگز نباید به شما آسیب بزند.
اینکه می گوییم به حرف دیگران اهمیت ندهید ساده است اما همیشه پیاده سازی آن ممکن نیست. اکثر ما اعتماد به نفس کافی برای این کار را نداریم و نمی توانیم تمام ناامنی ها را از بین ببریم. از آنجایی که نمی توانیم آینده را پیش بینی کنیم ممکن است کمی شک و تردید در مورد چیزی که قرار است اتفاق بیفتد در ما وجود داشته باشد.
شما ممکن است قادر نباشید همه کارهایی که اطرافیانتان می گویند را انجام دهید این به معنای شکست و ضعف شما نیست. عدم اعتماد کامل و اینکه افراد دیگر چه می گویند و چه راهی پیش گرفته اند به این معنا نیست که شما اشتباه کرده اید فقط جنبه هایی در زندگی شما وجود دارد که واقعیت ذهنی شما است و در آن موقعیت معتقدید که راه شما درست است.
بدانید که هر آنچه مردم می گویند و انجام می دهند به شما هیچ ارتباطی ندارد و همه چیز به خودشان مربوط است. گاهی اوقات ممکن است همه چیز از حسادت ناشی شود.
زمانی که بتوانید با ناراحتی ها به سادگی روبرو شوید تمام چیزهایی که ممکن است شما را از کاری که می خواهید انجام دهید بازدارد را متوقف می کنید. شما حضور خود را در زندگی می پذیرید و یاد می گیرید واقعیت زندگی خود را به وجود آورید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...