قانون جذب و واقعیت فعلی شما

9 ماه پیش

فانون جاذبه صرفا فکر کردن به چیزهای خاص نیست به طوری که پس از آن همان چیزی که می خواهید را به راحتی به دست آورید. در واقع در مورد جذب تجربیات شما و احساساتی است که در مورد آن ها بروز می دهید. به گونه ای که احساسات شما با باورهای غالبتان مطابقت داشته باشد. قانون جاذبه به طور کلی مربوط به چگونگی احساس شما است. به این معنی که برای دستیابی به چیزی که می خواهید باید احساسات خود را راجع به آن بروز دهید. در این مورد هیچ گزینه دیگری وجود ندارد. لزوما نیازی نیست که احساسات شگفت انگیزی داشته باشید هر چند با انرژی های قوی تر سریع تر به سمت مقصد پیش خواهید رفت.
معمولا افرادی که به تازگی با قانون جاذبه آشنا شده و کار می کنند به چالش کشیده می شوند. آن ها اغلب زندگی را جهنم می پندارند و برای چیزهایی که می خواهند احساس ناامیدی دارند. بسیاری از آن ها معتقدند نیروهایی بالاتر و قوی تر وجود دارند که تصمیم می گیرند افراد چه چیزی می توانند داشته باشند و چه چیزی را نمی توانند داشته باشند.
به یاد داشته باشید هر چه در حال حاضر اتفاق می افتد موقت است. وقتی دقیقا واقعیت فعلی خود را دوست ندارید و فکر می کنید به سختی از این موقعیت خارج می شوید زمانی است که باید تلاش کنید و از این موقعیت رها شوید.

افکار شما نشان دهنده انرژی هایتان هستند و در حال حاضر هر چه به ذهن شما می آید نماینده ای از انرژی است. نمایشی است بر اساس سیستم باورهای فعلی شما که مغز می تواند در لحظه آن ها را درک کند.

اگر از وضعیت فعلی خودتان خسته شدید احساسات و نگرش خود را به هر شیوه ای که می دانید تغییر دهید. ذهن شما اعتقادات محدود کننده تان را نشان می دهد و به شما یاد آوری می کند که این واقعیت فعلی قابل تغییر است. بسیاری از شک و تردید های شما ناشی از این است که فکر می کنید نمی توانید چیزهایی که می خواهید را به دست آورید.
اگر روی آینده تمرکز کنید و بدانید که یلی چیزها تغییر خواهد کرد وضعیت کنونی هر چقدر هم که ناخوشایند باشد قابل تحمل تر است.
افکار شما نشان دهنده انرژی هایتان هستند و در حال حاضر هر چه به ذهن شما می آید نماینده ای از انرژی است. نمایشی است بر اساس سیستم باورهای فعلی شما که مغز می تواند در لحظه آن ها را درک کند. همان طور که می دانید سیستم باورهای کنونی شما مملو از انواع اعتقادات محدود کننده است و مغز شما برای حل و فصل آن ها کمی ناتوان است. درست است که مغز در بسیاری از موارد بسیار عالی عمل می کند اما تنها می تواند بر اساس اطلاعاتی که دریافت می کند تصمیم بگیرد. بنابراین همه خواسته های بنیادی شما فرموله شده است و این می تواند یک نکته خوشحال کننده باشد. این قطعا یک نقطه شروع خوب است زیرا به شما هشدار می دهد روی وضعیت احساسی که می خواهید در آن قرار بگیرید تمرکز کنید.
بنابراین هر چیزی را که می خواهید داشته باشید روی آن تمرکز کنید و آن را با تمام وجود بخواهید. آنچه باعث می شود وضعیت ناخوشایند کنونی شما به شرایطی بهتر در آینده تبدیل شود این است که به آینده بیشتر توجه کنید و تمرکز خود را روی آن بگذارید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد