خانه / مقالات / قانون جذب و پیدا کردن راه
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

قانون جذب و پیدا کردن راه

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین موضوعی که در این مقاله قصد داریم به آن بپردازیم قانون جذب و پیدا کردن راه است،اگر می خواهید جهان از شما حمایت کند باید تمایل داشته باشید که از انرژی های منفی و محدود کننده ای که در اطراف شما وجود دارد دوری کنید و در فضای مثبت قرار بگیرید.

دلیل علاقه به قانون جذب

یکی از دلایل علاقه افراد به قانون جذب این است که می خواهند با سهولت و شادی به نتیجه برسند برای اینکه مجبور نیستند رنج بکشند یا نگران باشند یا عجله کنند شاید کار کل سیستم به این صورت عجیب به نظر بیاید اما همانطور که همه ما می دانیم ورود به یک فضای جدید و کار کردن با آن می تواند سخت و دشوار باشد چرا که قطعا مقاومت وجود دارد، مسائل مربوط به ترس و تردید و… نیز گریبان گیر فرد می شود.

قانون جذب
همه چیزهایی که به آن ها حس خوبی دارید به راحتی آشکار می شوند به طور معمول زمانی که با مسئله ای مواجه می شویم سعی می کنیم راه حل آن را پیدا کنیم حتی اگر درک اشتباهی از آن داشته باشیم کاری که اینجا باید انجام دهید این است که اگر احساس خوبی به آن دارید باید به سمت آن بروید.

قانون جذب و دوری از انرژی های منفی

اما زمانی که این اتفاق نمی افتد ذهن شما سناریویی بازی می کند که شما را از مسیر دور کند حتی اگر بیشتر تلاش کنید، جستجو را ادامه دهید، اما ذهن و مغز گاهی مانع شما می شوند برای رهایی از این حالت باید روی انرژی های خودتان کار کنید هر چه بیشتر در فضای منفی قرار بگیرید احساسات ناخوشایند تشدید می شوند و به آنچه می خواهید نمی رسید.

قانون جذب

با توجه به قانون جذب می دانیم که نباید در دام احساسات منفی گرفتار شویم و به این دلیل که می دانیم جهان به ما پاسخ مناسبی می دهد باید به راه خودمان ادامه دهیم در عین حال ممکن است گاهی هم ناامید شوید و احساس ناتوانی بر شما چیره شود شما می خواهید خیلی راحت به چیزهایی که می خواهید برسید و با سهولت بیشتری احساسات خودتان را آشکار کنید اگر می خواهید عقب نشینی نکنید باید از انرژی های خود مراقبت کنید و جادوی جهان را باور کنید.

قانون جذب و اعتماد بنفس

تنها راه افزایش اعتماد به نفس شما این است که به اولویت های خود اهمیت بدهید و احساسات منفی خودتان را متوقف کنید تا قانون جذب برایتان کار کند به یاد داشته باشید که جهان نمی تواند انرژی های شما را نادیده بگیرد بنابراین در ابراز انرژی ها صرفه جویی نکنید بنابراین مثلا اگر به دنبال یافتن چیزی در اینترنت هستید اما آن را به دست نمی آورید ناراحت نشوید آفلاین شده و به کار دیگری بپردازید ناامید نشوید تا می توانید به تقویت احساسات خودتان بپردازید.

قانون جذب

اگر هر آخر هفته خودتان را ملزم به رفتن مهمانی می کنید تا بتوانید شخص خاصی را ملاقات کنید و برای این کار زمان زیادی را از دست می دهید آن را متوقف کنید با خودتان فکر کنید که شما مجبور نیستید برای دیدن او هر کاری انجام دهید به هر حال اگر می خواهید جهان از شما حمایت کند باید تمایل داشته باشید که از انرژی های منفی و محدود کننده ای که در اطراف شما وجود دارد دوری کنید و در فضای مثبت قرار بگیرید.

قانون جذب

برای اینکه راه خودتان را پیدا کنید و از قانون جذب در زندگی استفاده کنید باید تمام انرژی های خود را اولویت بندی کرده و در جهت قرار گرفتن در فضای مثبت از آن ها استفاده کنید زمان خودتان را از دست ندهید و کارهای بیهوده زندگی خودتان را حذف کنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...