مراحل ساده برای کسب موفقیت مالی

5 ماه پیش

در لیستِ هدف های شما ممکن است پول در پایین ترین رتبه قرار گرفته باشد، چون برای بسیاری از افراد پول همه چیز نیست. اما برای بعضی افراد پول مهم است، تعریف افراد از موفقیت متفاوت است ولی تعریف من این است: موفقیت، تعداد افرادی است که به شما اعتقاد دارند و شما را الگوی درخشانی برای رسیدن به موفقیت می دانند. اما افرادی که پول در اولویت اولشان قرار دارد و می خواهند مانند میلیون ها نفر دیگر میلیونر باشند چه کارهایی باید انجام دهند؟ من مراحل زیر را به این افراد پیشنهاد می کنم تا بسیار سریع و آسان به هدف خود برسند.

– وسواس در مورد پول را متوقف کنید.
در حالی که به نظر می رسد این ویژگی غیرقابل انکار است، اما بر روی مسائلی که شما را از هدفتان دور می کند، تمرکز نکنید. سعی کنید به انجام کارهایی که واقعا به ساخت و رشد ثروت کمک می کند بپردازید. بنابراین چشم انداز خود را تغییر دهید. پول را نه به عنوان هدف اصلی، بلکه به عنوان یک محصول جانبی برای انجام کارهای درست قرار دهید.

– شروع کنید به شناسایی افرادی که به شما کمک می کنند، حتی اگر یک راه بسیار کوچک باشد.
موفق ترین افراد به طرز شگفت انگیزی مفید هستند. آن ها فوق العاده دیگران را درک می کنند و به آن ها در رسیدن به اهدافشان کمک می کنند. آنها می دانند که در نهایت موفقیت آنها بستگی به موفقیت افرادی دارد که در اطراف آن ها هستند.

بنابراین آنها سخت تلاش می کنند تا افراد دیگر موفق شوند از جمله: کارکنان، مشتریان، فروشندگان و تامین کنندگان. آنها می دانند که اگر آنها بتوانند این کار را انجام دهند، موفقیتشان حتمی خواهد شد. آن ها کسب و کار یا حرفه ای خواهند ساخت که باعث افتخار آن ها خواهد شد.

چشم انداز خود را تغییر دهید، پول را نه به عنوان هدف اصلی، بلکه به عنوان یک محصول جانبی برای انجام کارهای درست قرار دهید.

– مشتریان خود را بیشتر کنید.
هنگامی که شما فقط چند مشتری دارید و هدف شما این است که پول زیادی کسب کنید باید به دنبال پیدا کردن راهی باشید که مشتریان خود را بیشتر کنید. هنگامی که تعداد مشتریان شما افزایش می یابد علاوه بر سود مالی، مزایای دیگری نیز کسب می کنید. بازخوردی که شما از این کار دریافت می کنید، به طور نمایشی بیشتر است، در نتیجه فرصتهای شما برای بهبود محصولات و خدمات هم بیشتر می شود. شما می توانید کارکنان بیشتری را استخدام کنید و از تجربیات، مهارت ها و هیجانات بیشتری بهره مند شوید. در این صورت کسب و کار شما تبدیل به چیزی می شود که شما هرگز به خواب هم تصور نمی کردید و این به دلیل مشتریان و کارکنان شما می باشد. افراد زیادی را استخدام کنید و برای آنها فوق العاده خوب کار کنید.

– راهی برای بدست آوردن پول بیشتر ایجاد کنید.
افراد می خواهند پول بیشتری بدست بیاورند چون به آنها اجازه می دهد که چیزهای بیشتری بسازند. آنها می خواهند محصولات خود را بهبود ببخشند و کار خود را گسترش دهند. آنها می خواهند کتاب دیگری، آهنگ دیگری، فیلم دیگری و محصول دیگری ایجاد کنند. آنها عاشق کاری که انجام می دهند هستند و پول را به عنوان راهی برای بدست آوردن چیزهایی که دوست دارند، می بینند. آنها رویای ساختن یک شرکت را در ذهن دارند که بهترین چیزها را ممکن می سازد. ممکن است یک محصولی پیدا شود که هر کس بتواند آن را تولید کند و به فروش برساند با رشد و فروش آن محصول می توان ثروتمند شد.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد