مقاومت و راه های رسیدن به آرامش

9 ماه پیش

شروع کار با قانون جاذبه ممکن است راحت به نظر بیاید اما وقتی برای اولین بار شروع می کنید اهداف مبهمی داشته باشید و ندانید چه کاری باید انجام دهید.
ماهیت قانون جاذبه خیلی ساده است. باور کنید شما می توانید هر آنچه می خواهید را داشته باشید. فقط علاوه بر کارهایی که قبلا انجام می دادید احساسات خود را نسبت به چیزهایی که می خواهید به دست آورید بروز دهید. شما می توانید آن را به راحتی جذب کنید. اما مشکل این معادله ساده چیزی است به نام مقاومت. هنگامی که مقاومت به این فرایند اضافه می شود یک سناریوی کاملا متفاوت به وجود می آید.
شما نمی توانید تمام اعتقاداتی را که تا به حال در ذهن خود شکل داده اید به راحتی و سریع رد کنید یا از بین ببرید. ذهن شما عقب نشینی نمی کند. اجازه دهید روش جدید فکر کردن و انرژی های متفاوت بدون مقاومت و مبارزه جایگزین شود و ریشه کند. گاهی افراد این تغییرات را دوست ندارند، حتی زمانی که در جهت مثبت است و ترجیح می دهند به حالت قدیمی برگردند. بسیاری از باورها و احساسات منفی وجود دارد وتغییرات ناگهانی گاهی سخت است. به همین دلیل ماندگار شدن و تثبیت آن ها کمی طول می کشد.
مقاومت می تواند بر طرف شود. ممکن است این اتفاق به سرعت صورت نگیرد اما امکان پذیر است.
به خودتان اجازه شادی و خوشحالی دهید تا چیزهای عالی و جدید به زندگی شما وارد شود. این ممکن است یک نکته عجیب و غریب به نظر برسد اما ذهن شما توانایی های زیادی دارد که باید آن ها را باور کنید و به کار بگیرید.

باید خودتان را باور داشته باشید و بدانید که سزاوار بهترین ها هستید. هر اتفاق ناخوشایند مربوط به گذشته و چیزهایی که رخ داده را بپذیرید و آن ها را با خودتان در مسیر همراه نکنید و به آینده بیندیشید.

ذهن شما دوست دارد همه دلایلی که مانع شادی می شوند را یادآوری کند چرا که شما همیشه احساس نگرانی دارید. لحظه هایی هم که سعی می کنید ذهن خود را روی چیزهای مثبت تمرکز کنید می خواهد مشکلات و چیزهای نامطلوب را یادآوری کند. هر چه بیشتر به ذهن خود اجازه دهید که با باورهای منفی بر شما غلبه کند از بین بردن آن ها سخت تر خواهد بود.
شما باید خودتان را شایسته احساسات برتر بدانید و خوشحال باشید. در این لحظات توانایی تنظیم افکار خودتان را نادیده نگیرید چرا که می توانید انرژی های خود را کاملا و به خوبی تغییر دهید و اگر متعهد به حفظ مسیر و حرکت خود باشید این تغییرات سریع تر از چیزی که فکر می کنید اتفاق می افتد.
همچنین باید خودتان را باور داشته باشید و بدانید که سزاوار بهترین ها هستید. هر اتفاق ناخوشایند مربوط به گذشته و چیزهایی که رخ داده را بپذیرید و آن ها را با خودتان در مسیر همراه نکنید و به آینده بیندیشید.
از آنجا که شما می توانید و می خواهید که یک زندگی خوب داشته باشید و خود را مستحق آن می دانید پس می توانید به راحتی با اتفاقات آزاردهنده برخورد کرده و یک زندگی دلخواه را رقم بزنید. شما مجبور به تحمل چیزهای که دوست ندارید نیستید و می توانید بهترین ها را جذب کنید. فقط کافی است در برابر تغییر مقاومت نکنید و بر اساس چیزی که می خواهید به دست آورید تغییر را آغاز کنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد