نکاتی ساده برای جذب چیزهایی که می خواهید

10 ماه پیش

قانون جاذبه به شما آموزش می دهد تا تجربیات و اهداف خود را به واقعیت تبدیل کنید. این برای شروع کار است اما اگر واقعا می خواهید خواسته های خود را از جمله، ثروت، روابط بهتر، شغل و … را بهبود ببخشید و به واقعیت تبدیل کنید باید قدم در قلمرو قانون جاذبه بگذارید.
نگران این نباشید که چیزهایی که می خواهید چگونه و چه موقع ظاهر می شود. تغییر مثبت همواره با رضایت همراه است. تنها کار شما این است که با آگاهی و شفافیت چشم اندازهای عالی ترسیم کنید. این کار را با اهمیت دادن به خودتان و اطرافیانتان شروع کنید. می توانید به خود و همه لبخند و مهربانی هدیه بدهید. قانون جذب جریان جهان را فعال خواهد کرد و شرایط زندگی شما را بهبود خواهد بخشید. لازم نیست همه چیز را به طور کامل درک کنید. برخی چیزها انجام می شود اما قابل درک و رویت نیست.
با داشتن هدف واضح و ملموس به قدرت واقعی دست پیدا می کنید. یکی از بهترین راه هایی که می توانید پیش بگیرید توجه به فضای فکری است. سعی کنید این کار را انجام دهید: اگر می خواهید کاری ساده و آسان انجام دهید بگویید: “من قصد دارم این قلم را بردارم” یا ” من قصد دارم چای بنوشم” و آن کار را تا جایی که می توانید بدون نقص انجام دهید. هنگامی که برای انجام کارهای ساده تمرین می کنید در کارهای دیگر نیز توانمند خواهید شد. به این ترتیب انرژی و احساس بهتری خواهید داشت.

به احساسات خود اهمیت دهید و آن ها را راهنمای خود بدانید اگر چیزی را می خواهید مدام آن را با خود تکرار کنید و در ذهن خود جا دهید.

مهم است که یک ارتباط قوی و موثر بین فضای فکری و چیزی که می خواهید ایجاد کنید. هنگامی که از هدف خود آگاه باشید می توانید احساسات و افکار خود را در راستای چیزی که می خواهید تقویت کنید. برای ایجاد یک اندیشه نوآورانه و خلق چیزی که می خواهید باید روی انرژی های خود کار کنید. داشتن هدف برای شما آگاهی به وجود می آورد و به اقدامات عملی منجر می شود. فاصله زمانی تصمیم گرفتن و رسیدن به هدف تنها به تغییرات و میزان کاری که روی انرژی های خود انجام می دهید مربوط می شود.
اگر در مورد قانون جابه ابهام دارید هیچ گاه نگویید من نمی توانم یا نمی دانم. این نوع تفکر مانع قدرت جهان می شود و به طور ناخودآگاه تمرکز شما را کاهش می دهد. سعی کنید نگاه خود را به مسائل اطراف و تفکرات خود تغییر دهید تا بتوانید با ارسال انرژی روی جهان تاثیر بگذارید.
اعتماد به نفس داشته باشید و با توجه به ابزارهایی که در اختیار دارید و با کمک قانون جذب خواسته های خود را به واقعیت تبدیل کنید. به فرصت هایی که در مسیر شما قرار می گیرد توجه کنید و از آن ها به بهترین نحو استفاده کنید. شما با نشان دادن اهداف خود به طور واضح و ارسال انرژی به جهان کمک می کنید تا بازخورد مطلوبی ارائه دهد.
به احساسات خود اهمیت دهید و آن ها را راهنمای خود بدانید اگر چیزی را می خواهید مدام آن را با خود تکرار کنید و در ذهن خود جا دهید.
شما می توانید با پیگیری همین نکات چیزهایی که آرزوی داشتن آن ها را داشته اید به دست آورید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد