نکات طلایی برای کسب موفقیت

5 ماه پیش

حتما شما هم مایل هستید در زندگی به موفقیت برسید، پس نگران نباشید و خوب به این نکته های طلایی توجه نمایید تا در زندگی موفق شوید! افراد موفق ویژگی های زیر را دارند:

کلیدهای موفقیت

1- سوالات درستی از خود می پرسند سوال هایی که آنها را در مسیر مثبت ذهنی و روحی قرار می دهد. 2- در زمانی که بیشتر مردم به هر قیمتی می خواهند از رنج کشیدن و بودن در شرایط سخت اجتناب کنند، افراد موفق قدر و ارزش کار کردن در شرایط سخت را می فهمند. 3- ارزش های زندگی شان معلوم است و زندگی شان را روی همان ارزش ها بنا می کنند.

موفقیت

4- تعادل دارند. وقتی از لحاظ مالی موفق هستند، می دانند که پول و موفقیت مترادف نیستند. آنها می دانند افرادی که فقط از نظر مالی در سطح مطلوبی قرار دارند، موفق نیستند، این در حالی است که خیلی ها خیال می کنند پول همان موفقیت است . ولی آنها دریافته اند که پول هم مثل بقیه چیزها یک وسیله برای دستیابی به موفقیت است. 5- اهمیت کنترل داشتن روی خود را درک کرده اند. آنها قوی هستند و از اینکه راهی را می روند که کمتر کسی می تواند برود، شاد می شوند.

موفقیت

6- از خودشان مطمئن هستند و به مسائلی مانند اینکه کجا زندگی می کنند، چه چیزی دارند و چه طور به نظر می رسند، توجهی ندارند. 7- خودشان را سرزنش نمی کنند (واقعا فایده اش چیست؟) آنها مسوولیت و نتایج کارهایشان را تماما به عهده می گیرند. 8- وقتی ناچارند از ظرفیتی بیش از ظرفیت خودشان استفاده کنند همیشه راهی را برای بالا بردن ظرفیت شان پیدا می کنند. آنها از آنچه دارند به نحو کارآمدتری استفاده می کنند و بیشتر از ظرفیت شان از خود توقع دارند.

موفقیت

9- همیشه مشغول، فعال و سازنده هستند. هنگامی که اغلب افراد در حال استراحت هستند آنها برنامه ریزی می کنند و فکر می کنند تا کارشان را درست انجام می دهند و استرس کمتری داشته باشند. 10- خودشان را با افرادی که با آنها هم فکر هستند متحد می کنند آنها اهمیت و ارزش هم گروه بودن را می دانند. 11- بلندپرواز هستند و دوست دارند حیرت انگیز باشند آنها هوشیارانه انتخاب می کنند و بهترین نوع زندگی را دارند آن ها نمی گذارند زندگی شان اتوماتیک وار سپری شود.

موفقیت

12- به وضوح و دقیقا می دانند که چه چیزی در زندگی می خواهند و چه نمی خواهند آنها بهترین واقعیت را برای خودشان مجسم و طراحی می کنند به جای اینکه صرفا تماشاگر زندگی باشند. 13- بیشتر از آنکه تقلید کنند، نوآوری می کنند. 14- در انجام کارهایشان امروز و فردا نمی کنند و زندگی شان را در انتظار رسیدن بهترین زمان برای انجام کاری از دست نمی دهند.

موفقیت15- آنها دانش آموزان مدرسه زندگی هستند و همواره برای یادگیری روی خودشان کار می کنند آنها از راه های مختلفی مثل تحصیلات آموزشگاهی، دیدن، شنیدن، پرسیدن، خواندن و تجربه کردن یاد می گیرند. 16- همیشه نیمه پر لیوان را می بینند و توانایی پیدا کردن راه درست را می دانند. 17- دقیقا می دانند که چه کاری باید انجام دهند و زندگی شان را با این شاخه و آن شاخه پریدن از دست نمی دهند.

موفقیت

18- برای رسیدن به موفقیت ریسک های حساب شده ای انجام می دهند؛ ریسک های مالی، احساسی و شغلی. 19- با مشکلات و چالش هایی که برایشان پیش می آید سریع و تاثیرگذار روبه رو می شوند و هیچ وقت در مقابل مشکلات سرشان را زیر برف نمی کنند. با چالش ها روبه رو می شوند و از آنها برای پیشرفت خودشان بهره می برند. 20- منتظر قسمت و سرنوشت و شانس نمی مانند تا آینده شان را رقم بزند آنها بر این باورند که با تعهد، تلاش و فعالیت بهترین زندگی را برای خودشان می سازند.

1
برچسب ها :

یک دیدگاه

    یک دیدگاه