هفت کلید برای باز کردن درهای موفقیت

9 ماه پیش

به عنوان یک مربی حرفه ای موفقیت، من همیشه به دنبال روش های جدید و متفاوت برای درک مفاهیم عقلانی خود در زندگی و موفقیت هستم.
مدرسه ابتدایی دنور ایده های بسیار خوبی دارد. این موسسه به دانش آموزان ارزش هایی مانند نگرش مثبت، اعتقاد به خود، عادت های مثبت، تنظیم اهداف و ماندگاری را تعلیم می دهد.
کار آنها بر اساس ایده هایی است که توسط جودی زرفا ساخته شده است. جودی هفت کلید موفقیت برای دانش آموزان جوان ایجاد کرده است. آن ها را بررسی کنید…

کلید 1: من یک نگرش مثبت دارم!
جنبه های زندگی شما توسط نگرش هایتان کنترل و هدایت می شود، پس باید بدانید چه نگرش هایی دارید. چگونه می توانید نگرش خود را در هر لحظه مشخص کنید، و استراتژی های خاص در عادت های مثبت خود ایجاد کنید.

کلید 2: من به خودم اعتماد دارم!
پتانسیل استعدادها و توانایی های انسان از طریق یک روند ساده کشف می شود. توسعه توانایی های علمی و منافع شخصی برای ایجاد فرصت های شخصی و اقتصادی آینده شماست.

کلید 3: عادت های مثبت را ایجاد می کنم!
عادتهای خود را درک کنید. یاد بگیرید که عادت های شکست خورده خود را شناسایی کرده و از بین ببرید و عادت هایی را ایجاد کنید که تمام جنبه های زندگی شما را ساده تر و موفق تر می کند.

فاوت بین یک آرزو و یک هدف را درک کنید. تعهد، برنامه ریزی و اقدامات خود را انجام دهید و به اتمام رسانید.

کلید 4: من انتخاب عاقلانه می کنم!
یادگیری، رابطه چشمگیری بین شرایط فعلی زندگی شما و انتخاب هایی که این شرایط ایجاد کرده است، دارد. برای رسیدن به نتایج مطلوب، از طریق طرح های پیشگیرانه انتخاب های آگاهانه و عاقلانه بسازید.

کلید 5: من دستیابی به اهداف را تنظیم می کنم!
تفاوت بین یک آرزو و یک هدف را درک کنید. تعهد، برنامه ریزی و اقدامات خود را انجام دهید و به اتمام رسانید.

کلید 6: من از تخیل خلاقانه خود استفاده می کنم!
توانایی فیزیکی خود را برای تسریع حل مسائل و دستیابی به هدف در تمام زمینه های زندگی خود گسترش دهید.

کلید 7: من پایدار هستم
پیگیری پیشرفت، تمرکز و تعیین مورد نیاز برای موفقیت را ایجاد کنید، نگرشی از قدردانی را به عنوان دسترسی به برآورده کردن رویاهای خود ایجاد کنید. هفت کلید را برای موفقیت در زندگی روزمره پیوند دهید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد