وقتی احساس بدی داریم چه کاری انجام دهیم؟

9 ماه پیش

کلیت قانون جاذبه این است که چیزهایی را جذب می کند که با احساسات و باورهای غالب شما مطابقت دارد و هماهنگ است. گاهی اوقات این احساسات و اندیشه ها واضح و ملموس است اما گاهی اوقات باید برای کشف آن ها تلاش کنید. به این معنی که برای به دست آوردن آنچه می خواهید باید روی احساسات خود تمرکز کنید و زمان بگذارید.
به احتمال زیاد علاقه شما به قانون جذب به این دلیل است که به تغییر چیزهایی که خیلی منطقی نیستند و به احساسات وابسته اند تمایل دارید.
شما ممکن است به طور کلی در مقطعی از زندگی فقط احساس خوب داشته باشید حتی اگر همه چیز هم خوب پیش نرود اما در عمل این کار گاهی سخت است. اگر راجع به همه چیز همیشه احساس خوبی داشته باشید حتی اگر شرایط مطلوب نباشد بد نیست بدانید این امر باعث می شود که کانال های دریافتی شما به طور کامل مسدود نشود و بتوانید چیزهای زیادی را جذب کنید. بنابراین بدانید به منظور جذب چیزهایی که باعث می شود احساس خوشحالی کنید باید احساس خوب و مثبت داشته باشید. شما می توانید شاد باشید حتی اگر در زندگیتان چیزهای زیادی برای لبخند زدن وجود نداشته باشد.
هنگامی که شما قانون جذب را کشف می کنید می توانید با آگاهی از انرژی ها و اندیشه ها و باور ها و احساساتتان آن را در زندگی خود به کار بگیرید. از این منظر یعنی شما می توانید واقعیت زندگی خود را به وجود آورید و کسی غیر از شما نمی تواند حقیقت زندگی تان را تحت تاثیر قرار دهد.

وقتی احساسات مثبت و خوب در ذهن شما شکل بگیرد جذب چیزهای مثبت نیز راحت تر است. انرژی شما افزایش می یابد و این فضای پرانرژی به جذب ایده ها، الهامات و … کمک خواهد کرد.

زمانی که شما از انرژی های منفی خود آگاه باشید تصمیم می گیرید هر چه زودتر از شر آن ها خلاص شوید تا بتوانید چیزهای بیشتری را جذب کنید. بنابراین روی احساسات مثبت خود کار می کنید اما این کار ممکن است خیلی صحیح نباشد چرا که اگر بخواهید خیلی سریع انرژی های منفی را ازبین ببرید در صورت عدم حصول نتیجه ناامیدی و سرخوردگی ایجاد می شود.
شما باید به جایگاه خود در موقعیت کنونی احترام بگذارید و آرام آرام و به طور فزاینده به سمت احساس بهتر بروید. در واقع تغییرات کوچک و نسبتا آهسته در نهایت به یک تغییر بزرگ منجر می شود. بنابراین اگر احساس ناخوشایندی دارید به آن اجازه بروز بدهید. کار کردن روی احساسات مختلف ممکن است گاهی آرامبخش باشد و گاهی هم شما را تحت فشار قرار دهد اما در نهایت باعث می شود امکانات موجود را بررسی کنید طوری که مغز شما قادر نیست.
وقتی احساسات مثبت و خوب در ذهن شما شکل بگیرد جذب چیزهای مثبت نیز راحت تر است. انرژی شما افزایش می یابد و این فضای پرانرژی به جذب ایده ها، الهامات و … کمک خواهد کرد. در واقع به دست آوردن چیزهایی که می خواهید با قرار گرفتن در فضای انرژی مثبت میسر می شود.
مهم است که احساسات منفی در حال حاضر را درک کنید و آن ها را با چیزهایی که فکر می کنید حس خوبی به شما می دهند جایگزین کنید. انکار این احساسات ممکن است آن ها را بیشتر از قبل تقویت کند و چیزهایی را جذب کنید که نمی خواهید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد