خانه / مقالات / چالش هایی برای ایجاد تغییرات مثبت
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

چالش هایی برای ایجاد تغییرات مثبت

همه ما می دانیم که سختی ها باعث رشد ما می شوند و فرصت های خوبی ایجاد می کنند. اما هنگامی که در این شرایط قرار می گیریم و سختی ها بر ما مستولی می شود این اعتقاد و دیدگاه از بین می رود. در این حالت دیگر احساس نمی کنیم که در حال رشد هستیم و با عبور از این شرایط به روزهای خوبی خواهیم رسید.
اما کلیشه ها همیشه وجود دارند. گاهی اوقات با مرگ عزیزان می توانید در مسیر رشد و توسعه فردی قرار بگیرید یا فشارهای مالی می تواند شما را به درک بیشتری از موقعیت شغلی و زمانی و مکانی برساند. اغلب افراد افسردگی و اضطراب را تجربه می کنند اما برای پیدا کردن راهی برای مقابله با آن دچار سردرگمی می شوند در حالی که این موقعیت می تواند شما را به شادی و صلح بیشتری برساند.
همه این ها به تصمیم گیری شما بر می گردد و اجازه می دهد خودتان را با موقعیت های مختلف تطبیق دهید. به جای اینکه برای نارضایتی های خودتان بهانه و توجیهات ساده انگارانه بتراشید به دنبال چیزهایی باشید که شما را از این موقعیت های دشوار دور می کند.

باید شجاع باشید و با همه چیز به راحتی روبرو شوید. با خودتان صادق باشید و در مورد چگونگی احساسات خود مطمئن شوید.

بهتر است به جای اینکه سعی کنید همه شرایط سخت و تلخ را از بین ببرید کار خود را انجام دهید و مسئولیت زندگی خود را بپذیرید.
ذهن برای محافظت از ما تلاش می کند و این واقعا خوب است اما با بررسی بیش از حد اتفاقات ناخوشایند ممکن است در همان حالت بمانید در حالی که می دانید چه اتفاقاتی افتاده و به خوبی از آن ها آگاه هستید. ذهن شما می پندارد که نمی توانید شرایط سخت را اداره کنید و هر چیزی ممکن است شما را منحرف کند. شما به طور مداوم در حال انکار چیزهای خوب هستید که ممکن است گاهی به شما کمک کند اما در نهایت شما را به عقب می کشد تا جایی که قدرت خود را از دست بدهید.
اما زمانی که در موقعیت تلخی قرار می گیرید فرصتی وجود دارد تا بفهمید جه اتفاق خوبی می تواند رخ دهد. مثلا قرار گرفتن در یک موقعیت سخت عاطفی باعث می شود احساسات خودتان را به جریان در آورید.
باید شجاع باشید و با همه چیز به راحتی روبرو شوید. با خودتان صادق باشید و در مورد چگونگی احساسات خود مطمئن شوید.
غم احساس قدرتمندی است و می تواند خیلی از احساسات مثبت را از بین ببرد. اما اگر این مسائل را پشت سر نگذارید واقعا نمی توانید رو به جلو بروید. اما این بدان معنی نیست که همه چیز تمام می شود و شما دیگر هیچ احساس بدی را تجربه نمی کنید و هر لحظه از زندگی تان به خوشحالی و شادی می گذرد. معنی آگاهی این است که بتوانید راهی برای مقابله با آن ها پیدا کنید هر چقدر راجع به این احساسات اطلاعات بیشتری داشته باشید و آگاهانه تصمیم بگیرید می توانید راه موثرتری را برای رفع آن ها پیدا کنید. کار کردن با قانون جذب برای آشکار شدن انرژی ها مهم است و شما واقعا نمی توانید وقتی سیستم اعتقادی و باورهای شما پر از ناراحتی است انرژی های خودتان را تغییر دهید. بهتر است روی احساسات منفی خود تمرکز کنید و به بررسی آن ها بپردازید. به این ترتیب می توانید آن ها را از بین ببرید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...