چرا قانون جاذبه؟

10 ماه پیش

تا کنون چه چیزهایی راجع به قانون جذب شنیده اید؟ قانون جاذبه چه می گوید؟ این قانون می گوید اندیشه های شما موجب جذب چیزهایی که می خواهید می شوند. به عبارت دیگر به هر چه اعتقاد داشته باشید و آن را تصور کنید آن را به دست می آورید. مثلا اگر بر این باور هستید که ثروتمند و سالم و موفق خواهید بود پس حاتما خواهید بود. اما اگر این باورها را در ذهن خود پرورش ندهید هیچ وقت نمی توانید به این موقعیت ها برسید.
برای اینکه قانون جاذبه برای شما کار کند و آنچه از زندگی می خواهید را به دست آورید نکته مهم و اصلی این است که روی انرژی های خود کار کنید. انرژی شما چه مثبت و چه منفی جهان را تحت تاثیر قرار می دهد. هر چه انرژی مثبت بیشتر باشد و قدرت بالاتری داشته باشد می تواند چیزهای مثبت را جذب کند اما اگر انرژی منفی ارسا کنید چیزهایی را به دست می آورید که نمی خواهید. به همین دلیل افرادی را می بینید که همیشه شاد هستند و به تمام چیزهایی که می خواهند می رسند و در مقابل افرادی هستند که مضطرب هستند و نگران. این تفاوت رفتارها به نوع تفکر و انرژی هایی که به جهان ارسال می شود بستگی دارد. اگر چه قانون جاذبه یک ایده ساده است و افراد معمولا آن را جدی نمی گیرند به این دلیل که تمام انتظارات منفی و ناامید کننده در ذهن آن ها شکل گرفته و تفکرات منفی در وجود آن ها نهادینه شده است. اما آن ها از تاثیر منفی این افکار بر زندگی آگاه نیستند.

هنگامی که انرژی های خود را تقویت می کنید نه تمها واقعیت زندگی خود را تغییر می دهید بلکه راهی برای کمک به دیگران و تبدیل جهان به جایی بهتر ایجاد می کنید.

هر چه انتظارات و انرژی های قوی تری داشته باشید نتایج مثبت و مطلوبی را در زندگی خواهید دید. اگر می خواهید کار خاصی را به ثمر بنشانید روی انرژی های خود کار کنید. اهداف خود را تعیین کنید و با تمرکز روی آن ها چیزهایی که می خواهید را جذب کنید. هر چه باورها و اعتقادات خود را تقویت کنید می توانید واقعیت خود را به هر نحوی که می خواهید تغییر دهید. اگر می خواهید زندگی بهتری داشته باشید و جهان را به جای بهتری تبدیل کنید این بهترین راه است.
هنگامی که انرژی های خود را تقویت می کنید نه تمها واقعیت زندگی خود را تغییر می دهید بلکه راهی برای کمک به دیگران و تبدیل جهان به جایی بهتر ایجاد می کنید. به این دلیل که وقتی انرژی خود را افزایش می دهید انرژی مثبت را به همه جهان ارسال می کنید.
هنگامی که از موقعیت های دشوار عبور می کنید اغلب با چالش هایی برای به دست آوردن تفکر مثبت روبرو می شوید قانون جذب در این باره می گوید برای مقابله با ترس و خشم و غم و اندوه روی انرژی های خود کار کنید و افکار منفی را از خود دور کنید. با گذشت زمان و تمرین متوجه خواهید شد می توانید ذهنتان را برای پرورش احساسات مثبت آماده کنید و موقعیت های بد و منفی را به حاشیه کشانده و افکار مثبت را پررنگ کنید.
برای استفاده موثر از قانون جاذبه انرژی های خود را ارتقا دهید تا همه چیزهایی که می خواهید را به دست آورید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد