چرا قانون جذب برای بعضی افراد عمل نمیکند

4 ماه پیش

سلامی گرم و با انرژی خدمت تمامی دوستان و عزیزان وبسایت مثبت بین مطلب امروز را به این نکته اختصاص داده ایم که چرا قانون جذب برای بعضی افراد عمل نمی کند امیدواریم با ما همراه باشید.

با توجه به قانون جذب هیچکس بد شانس نیست

شاید شما کمتر کسی را دیده باشید که تمایلی به ثروتمند شدن نداشته باشد زمانی که برای اولین بار قانون جذب مطرح شد و افراد موفق و ثروتمند پرده از رموز آن برداشتند هر فردی به این فکر افتاد که یکبار هم که شده قانون جذب را در زندگی خود بکار ببرد و از فواید آن بهره مند شود حتی کسانیکه به این موضوع علاقه نشان نمیدادند و آن را باور نداشتند در تنهایی خود به آن فکر می کردند و عبارات تاکیدی آن را مثل اکسیر جادویی تکرار می کردند تا خودشان بتوانند از صحت این موضوع آگاه شوند.

The Law of Attraction

بر اساس قانون جذب هر کسی می تواند هر چیزی را که می خواهد به سمت خود جذب کند برای اینکار کافیست هدف خود را تجسم کنید و روی آن تمرکز کنید شاید شما هم اینکار را انجام داده باشید اما چون بجز موارد جزئی تاثیر شگفت انگیزی در زندگی خود احساس نکرده اید از قانون جذب ناامید شده باشید اما قانون جذب ثابت کرده که هیچ مشکلی در آن وجود ندارد و مشکل اصلی در تفکرات و ذهن شماست.

رازی در قانون جذب که میخکوبتان میکند

اگر دلتان می خواهد در زندگی به موفقیت برسید و ثروتمند باشید باید شب و روز به این موضوع فکر کنید قانون جذب می گوید که شما حتی باید خود را در خانه ای زیبا و اتومبیل های گران قیمت تصور کنید با این کار می توانید به اهداف خود برسید و آنها را بسمت خود جذب کنید در بعضی موارد افراد در محل کارشان برای رسیدن به پستی بالاتر تلاش می کنند اما زمانی که به آن میرسند متعجب و شگفت زده میشوند و بجای اینکه به تثبیت و موفقیت در کار فکر کنند ترس و نگرانی جایگزین تفکرات مثبت در ذهنشان می شود و با خود فکر می کنند شاید لیاقت این پست را نداشته باشند و این باعث می شود دچار تردید شوند و پستشان را از دست بدهند.

The Law of Attraction

بگفته دکتر لیپتون 99 درصد زندگی شما تحت تاثیر ذهن ناخودآگاه شماست و متاسفانه بخش عمده ای از ذهن ناهوشیار شما از افکار منفی پر شده که باید به آنها غلبه کنید.

فرمول جادوئی قانون جذب برای رویاها

بگفته دکتر بروس لیپتون ذهن ناهوشیار ما میلیونها بار قوی تر از ذهن هوشیار ما است و اگر خواسته های ذهن ناهوشیار با ذهن هوشیار هماهنگ باشد هیچ مساله ای نیست زیرا در این موارد قانون جذب بصورت خودکار عمل می کند و نیازی به این نیست که شما قانون جذب را در زندگی خود خلق کنید اما اگر این دو (ضمیر نا خود آگاه و ضمیر خود آگاه)با هم هماهنگ نباشند قانون جذب نمیتواند بدرستی عمل کند و تاثیر گذار باشد.

 

تنها راه و موثر ترین راه حل استفاده از قانون جذب پیش از هر موضوعی فراموش کردن و پاک کردن افکار منفی از ذهن است و تا زمانیکه این افکار در ذهن ناهوشیارتان باقی مانده است نمیتوانید نتیجه بگیرید.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد