خانه / مقالات / چه معیارهایی نشانه موفقیت است؟
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

چه معیارهایی نشانه موفقیت است؟

گاهی افراد از موفقیت تعریف های اشتباه و دشواری می کنند. بزرگان تعریف و مفهوم های یکنواختی برای کلمه موفقیت بیان کرده اند که از دیدگاه افراد معنای واقعی موفقیت نیست.
موفقیت بسیار شخصی است و معنای آن چیزی است که ما یاد می گیریم در زندگی آن را به کار بریم. در اغلب موارد ما موفقیت ها را از نظر برندگان و بازندگان تعریف می کنیم تا موفقیت و شکست را توصیف کنیم. ما همچنین ثروت، شهرت و برنده شدن در مسابقات قهرمانی را به مثابه نمونه هایی از آنچه که باید انجام دهیم تا به موفقیت دست پیدا کنیم، در نظر می گیریم. حقیقت این است که موفقیت برای یک نفر می تواند به شکست دیگری بیانجامد. من اغلب شادی را به عنوان اهداف به دست آورده ام. برای من موفقیت در رضایت از زندگی یا چیزی شبیه به آن تعریف شده است. باید اهداف را در زندگی مشخص کرد تا از طریق مشخص شدن اهداف به پیشرفت رسید. پس از اینکه اهداف را مشخص کردید با تلاش و پشتکار راه های رسیدن به آن را طی کنید. از طریق موفقیت و شکست و دستیابی به اهداف قادر به پیدا کردن جایگاه در زندگی مان می شویم.

موفقیت واقعی به این معنا نیست که شما چقدر پول داشته باشید بلکه از طریق تاثیراتی که می توانید در طول عمر خود برای دیگران ایجاد کنید آدم موفقی به حساب می آیید.

موفقیت واقعی به این معنا نیست که شما چقدر پول دارید، بلکه از طریق تاثیراتی که می توانید در طول عمر خود برای دیگران ایجاد کنید آدم موفقی به حساب می آیید. توماس از لحاظ استانداردهای جهانی یک مرد ثروتمند نیست، اما او هر روز بر جوانان تأثیر می گذارد و این نشانه ی موفقیت اوست.
بخش بزرگی از این موفقیت به این معنی است که ما با اهدای شخصیت خود اهدافمان را دنبال می کنیم. زندگی با انجام دادن کاری که درست است و می تواند احساس خوبی در آدم ایجاد کند، معنی می شود. موفقیت همچنین باعث ایجاد روابط مثبت می شود تا ما موفقیت و شکست خود را با دیگران به اشتراک بگذاریم و تاثیر مثبتی بر زندگی آنها داشته باشیم. سعی کنید بر اطرافیان خود تاثیر مثبتی بگذارید، این تاثیرات نشانه ی موفقیت شماست.
اين روزها آموزش های نادرستی به افراد داده می شود مثلا به ما آموزش نمی‌دهند كه در راه موفقيت ممكن است شکست‌های موقتی بخوريم و یا ممكن است مجبور شويم برای رسیدن به هدف لحظات سختی را تجربه كنيم، بلكه به ما آموزش می‌دهند از شكست دوری‌کنیم. به ما آموزش می‌دهند شكست جزو گزینه‌های ما برای انتخاب نيست و بايد از شكست مانند بيماری طاعون دوری كرد در حالی که تا شکست نباشد پیروزی و موفقیت معنا پیدا نمی کند. از این آموزش های غلط اجتناب کنید و نگذارید این آموزش ها در باورهای شما اثر بگذارد.

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...