چه چیزهایی در قانون جذب مهم است؟

10 ماه پیش

قانون جاذبه یک قانون طبیعی است که به شما کمک می کند هدف خود را بیابید و تمام چیزهایی که با آن مغایرت دارد را از بین ببرید. هر چه بیشتر به اهداف خود توجه داشته باشید و به جهان اعتماد کنید به خواسته های خود نزدیک تر خواهید شد. اما برای رسیدن به این شرایط باید روی خودتان کار کنید و باورهای خود را پرورش دهید. احساسات خود را بشناسید و تصورات خود را از چیزی که می خواهید به واقعیت نزدیک کنید. مثلا اگر می خواهید قهرمان بسکتبال باشید مدام خود را روی سکوی اول مسابقات تصور کنید. برای داشتن یک رابطه عاطفی طوری رفتار کنید که انگار یک فرد عاشق هستید.
قانون جاذبه قانون خودکاوی است. برای استفاده از این تنها تجسم کافی نیست و باید به چیزی که می خواهید باور داشته باشید. به طور خلاصه قانون جاذبه یعنی فکر کردن به چیزهایی که که می خواهید اتفاق بیفتد.
بعضی از افراد تلاش می کنند این قانون را یک فرایند علمی بدانند که با فیزیک کوانتوم ارتباط دارد. به طوری که اندیشه ها میدان انرژی را تشکیل می دهند و با فرکانس آشکار می شوند. انرژی را از کیهان جذب می کنند و این به دلیل امواج احتمالی کوانتومی و دوگانگی ذرات موج است. انرژی های شما گنج های گرانمایه ای هستند که باید از آن ها محافظت کنید.
قانون جاذبه جنبه های قطعی در جنبش فکر جدید دارد و همه طرفداران این قانون برای تبدیل شدن آن به یک جریان اصلی تلاش می کنند.

اگر فکر می کنید از قانون جاذبه استفاده کرده اید اما به نتیجه نرسیده اید به این دلیل است که ذهن خود را روی چیزی که می خواهید متمرکز نکرده اید. ممکن است به اتفاقات حاشیه ای فکر کرده باشید که شما را از اهدافتان دور می کند.

برای استفاده از این قانون باید بدانید که چه خلایی در شما وجود دارد و می خواهید آن را پر کنید. و قدم بعدی اینکه چقدر و تا چه اندازه می خواهید برای از بین بردن این کاستی ها تلاش کنید. هنگامی که این تغییر ها ایده آل های شما را تامین نمی کنند بنابراین شما در مسیر نا درست قرار گرفته اید. از آن جا که اتفاقاتی که در جهان می افتد غیرقابل پیش بینی است بنابراین شما باید خودتان را با آن هماهنگ کنید و انرژی های خود را همسو با جهان ارسال کنید.
اگر فکر می کنید از قانون جاذبه استفاده کرده اید اما به نتیجه نرسیده اید به این دلیل است که ذهن خود را روی چیزی که می خواهید متمرکز نکرده اید. ممکن است به اتفاقات حاشیه ای فکر کرده باشید که شما را از اهدافتان دور می کند. شما فقط می خواستید خواسته و هدفتان آشکار شود در حالی که به بیان آن اکتفا کرده و از تلاش و اقدامات لازم دست کشیده اید.
ممکن است این تصور غلط درباره قانون جاذبه به وجود می آید که افراد در آن چیزی را دریافت می کنند که استحقاق آن را ندارند و شایستگی حقیقی مستلزم آن است که پاداش ها بر اساس صلاحیت و قابلیت های قابل اثبات باشند اما در این قانون افراد با انرژی های خود و همراهی با جهان و تلاش در راستای اهداف خود می توانند چیزهایی که می خواهند را جذب کنند و آن هایی که روی احساسات خود سرمایه گذاری می کنند و از آن ها به عنوان راهنما بهره می گیرند و به سمت هدف خود می روند قطعا شایسته پاداش هستند.

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد