چگونه آماده ارسال انرژی به جهان شویم؟

9 ماه پیش

آیا هر چه تلاش می کنید کاری انجام دهید و چیزی را به دست آورید باز هم فکر می کنید اتفاقی نیفتاده؟ کار کردن با قانون جاذبه خیلی سخت تر از انتظار شما است؟ آیا ناامید شده اید از اینکه چیزی را که می خواهید به دست نیاورده اید؟ آیا احساس می کنید که شکست خورده اید؟
این حالت در بسیاری از افرادی که آگاهانه شروع به کار با قانون جاذبه می کنند وجود دارد. زمان های خاصی وجود دارد که شما با به وجود آمدن و شکل دادن واقعیت خود مبارزه می کنید و در نهات ناامید شوید.
یکی از بزرگترین دلایل افسردگی اعتقاد بر این است که همیشه باید شاد و خوشحال و راضی باشیم و یا در پی رضایت دیگران هستیم. فکر می کنیم باید همه چیزهایی که از آن ها متنفریم را تحمل کنیم یا انکار کنیم. ممکن است در مقابل چیزهایی که اتفاق می افتد ترس وجود داشته باشد اما مقابله با آن به بیشتر شدنش می انجامد. در بعضی موارد ممکن است فکر کنید که می شود این احساسات را از جهان پنهان کرد و فقط چیزهایی که می خواهید را نشان دهید اما همه چیز در انرژی های شما است و نمی شود چیزی را پنهان کرد. بنابراین باید از خودتان بپرسید چه انرژی هایی در زندگی شما هستند که هر گونه افکار منفی را به شما تحمیل می کنند؟ چه ترس و اعتقادات منفی در شما وجود دارد که فکر می کنید قوی نیستند؟
چه چیزهایی را انجام می دهید که مطابق میلتان نیست؟ چه کارهایی برای بهتر شدن حالتان باید انجام دهید؟

اکثر افراد اغلب به این باور نرسیده اند که نیازی به انجام کار خارق العاده ندارند به همین خاطر در بروز احساسات خود شک دارند. اگر مقاومت نداشته باشید و واقعا هر کاری که مورد نیاز است را انجام دهید به این معنی است که می توانید برای تغییر انرژی ها نیز تلاش کنید.

اگر شما به طور کامل به چگونگی احساس خودتان درباره چیزی که می خواهید نپردازید بازخورد انرژی نامناسبی که دریافت می کنید یک هشدار است. هر چه آن را بیشتر نادیده بگیرید بازخورد بدتری خواهید داشت. توجه کنید که مسیر شما خیلی سخت و ناهموار است و گاهی می تواند حتی خائنانه باشد. سعی کنید آهسته و آرام پا در این مسیر بگذارید.
مهم نیست چیزی که می خواهید چقدر کوچک است یا غیر منطقی یا غیرقابل باور مهم این است که احساس خود را نسبت به آن بدون قضاوت بروز دهید. با خودتان صادق باشید و در مورد آنچه درونتان اتفاق می افتد فکر کنید. آن چه از خودتان می دانید و فکر می کنید برای پیشرفت و تغییر انرژی خیلی مفید است.
تلاش های خودتان را برای تغییر انرژی صادقانه ارزیابی کنید. با توجه به قانون جاذبه از لحاظ فنی نیازی به انجام کارهای عجیب و غریب ندارید بلکه تصمیم می گیرید که چه چیزی می خواهید و در مورد آن احساسات خود را بروز دهید و اقدامات الهام بخش انجام دهید.
اکثر افراد اغلب به این باور نرسیده اند که نیازی به انجام کار خارق العاده ندارند به همین خاطر در بروز احساسات خود شک دارند. اگر مقاومت نداشته باشید و واقعا هر کاری که مورد نیاز است را انجام دهید به این معنی است که می توانید برای تغییر انرژی ها نیز تلاش کنید. اصلاح انرژی ها و حذف یا کم کردن باورهایی که به شما کمکی نمی کند باعث پیشرفت چشمگیری خواهد شد. این کار سختی نیست و نیازی به زمان زیاد ندارد تنها در یک دوره روزانه ساعتی را به این کار اختصاص دهید تا به یک روند ثابت تبدیل شود.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد