چگونه می توان به چیزهایی که شایسته آن هستیم برسم؟

9 ماه پیش

وقتی شروع به کار با قانون جاذبه می کنید ممکن است با فکر کردن به گذشته و همه اتفاقات بدی که افتاده است از خودتان بپرسید با این روند آیا استحقاق چیزهای خوب را دارید؟ ما اغلب ارزشمند بودن چیزی را با توجه به چیزی که دیگران می گویند قضاوت می کنیم و اگر به اندازه ای که استاندارد های جامعه چیزی را ارزشمند می دانند کاری انجام ندهیم احساس می کنیم نباید در انتظار بازخورد خوبی هم باشیم.
چگونه می توان با این تفکر که شایسته چیزی نیستیم مقابله کنیم؟ چطور می توانیم یک زندگی ایجاد کنیم که فکر می کنیم استحقاق آن را نداریم؟
شما باید واقعیت را از دیدگاه خود بسازید و جهان را گسترش دهید و تجربه کنید. این هدف اصلی شما است و وقتی تصمیم می گیرید این کار را انجام دهید احساس خوبی خواهید داشت.
بخشی از این تجربه به شما نقش یک خالق قدرتمند برای به دست آوردن چیزهایی که می خواهید می دهد. به این ترتیب باعث می شود راحت تر به تحقق اهداف خود بپردازید. این واقعیت ساده باعث می شود شما یک موجود شایسته باشید و شایستگی به دست آوردن همه چیز را داشته باشید. چرا که این چیزی است که برای آن مبارزه می کنید.

هر کسی قانون جاذبه را مطالعه کرده است خوب می داند واقعیت هر فرد آینه ای است از درون او. هنگامی که شما شروع به تغییر دیدگاه خود می کنید همه چیزهای شگفت انگیزی که سیستم باورهای جدید و احساسات غالب تایید می کنند را تجربه خواهید کرد.

مهم نیست که موقعیت اجتماعی شما، شغل شما و … چیست واقعیت این است که شما زنده هستید و زندگی می کنید و باید همه چیزهایی که در یک انسان وجود دارد را به بهترین نحو ارائه دهید. سعی کنید به افرادی که در زندگی می خواهند اعتماد به نفس شما را کاهش دهند یا روحیه شما را تضعیف کنند اهمیت ندهید. افرادی که به نوعی شما را از نظر احساسی تحت تاثیر قرار می دهند را بررسی کنید و ببینید تا چه حد می توانند به شما کمک کنند یا چه حد مانع شما هستند.
هر کسی قانون جاذبه را مطالعه کرده است خوب می داند واقعیت هر فرد آینه ای است از درون او. هنگامی که شما شروع به تغییر دیدگاه خود می کنید همه چیزهای شگفت انگیزی که سیستم باورهای جدید و احساسات غالب تایید می کنند را تجربه خواهید کرد.
هنگامی که در این مسیر قرار می گیرید دیگر هیچ سوالی از باب اینکه سزاوار چیزی که می خواهید هستید یا نه پیش نمی آید یا حداقل به شدت کاهش می یابد.
هنگامی که متوجه شدید موجودی ارزشمند هستید همه پس زمینه های منفی در ذهنتان از بین خواهد رفت و باورهای قدیمی فرو خواهد ریخت.
در مسیر این کار و کمک گرفتن از قانون جاذبه، تجسم و انواع تمرینات مختلف می تواند خیلی مفید باشد در هر موقعیتی که احساس خوبی در شما ایجاد می کند قرار بگیرید. در این مرحله اقدام آخرین چیزی است که باید در نظر بگیرید. اما هنگامی که حس شایستگی در شما به وجود آمد موقع عمل است. مغز پیام شما را دریافت خواهد کرد و به آسانی می توانید باورهای خود را تغییر دهید.
ذهن شما ممکن است آگاهانه این ایده را رد کند اما هر چقدر هم افراد خودشان را ناشایست بدانند باز هم با تغییر دیدگاه می توان به نقطه مثبت رسید. شما بسیار جذاب، ارزشمند و سزاوار تمام خوبی ها هستید و مهم نیست چقدر ذهن شما در مقابل آن مبارزه می کند. این نبردی است که می توانید در آن برنده شوید اگر برای تغییر تلاش زیادی بکنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد