خانه / مقالات / چگونه مثبت اندیشی کنیم؟
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

چگونه مثبت اندیشی کنیم؟

چگونه می توان به جهانی که مملو از سیاست، نابودی محیط زیست، اختلاف طبقاتی و …. است خوش بین بود و با تمام عوامل منفی و نگران کننده ای که وجود دارد راهی مثبت به جهان باز کرد؟ چگونه می توان نفرت از این دنیای سیاه را نادیده گرفت؟
با وجود تمام نا بسامانی هایی که در دنیا وجود دارد، قرار بود انسان ها به وسیله شبکه های اجتماعی و امثال آن ها به هم نزدیک تر شوند، اما از همیشه تنها تر شده اند.
تمام این مسائل قابل فهم و نگران کننده هستند. اما هیچ کس از این ترس ها در امان نیست و همه افراد به نوعی با این استرس ها و تنش ها درگیر هستند.
می توانید با شنیدن اخبار این وقایع تنها همدلی کنید. اما اگر با دیدن این اتفاقات اضطراب و ناراحتی شما تشدید می شود بهتر است خود را از فضای آن دور کرده و به کارهایی که حس خوبی به شما می دهد مشغول شوید. شرایطی را ایجاد کنید که کمتر در معرض این چیزها قرار بگیرید.
گاهی برای برقراری تعادل مجدد باید این احساسات و نگرانی ها ببیرون ریخته شود.

positive_thought

به جای اینکه مشکلات جهان را برشمارید به دنبال بررسی راه حل های احتمالی باشید و انرژی مثبت خود را به جهان انتقال دهید.

باید یک حرکت جمعی برای بهبود جامعه صورت بگیرد، نه صرفا ساخت مدینه فاضله بلکه حرکت به سمت و سویی که حس و حال خوب و خوش بین مردم ایجاد شود.
درست است که همیشه چیزهای نگران کننده در جهان وجود داشته و دارد؛ اما تمرکز خود را روی زیبایی های اطراف مانند عشق، زیبایی، مهربانی و… بگذارید. در حالی که ممکن است این کار با توجه به شرایط غیرممکن به نظر برسد اما شما هستید که انتخاب می کنید که به زیبایی ها بنگرید یا زشتی ها و سیاهی ها.
همه مشکلات به اندازه ای که شما فکر می کنید بزرگ و غیرقابل حل نیست، بلکه گاهی ممکن است با ساده ترین راه از بین برود.
هر چند شما به تنهایی نمی توانید به رفع این مشکلات کمک کنید اما می توانید با به اشتراک گذاشتن تجربیات و دستاوردهای مثبت خود با دیگران امید را در دل آن ها زنده کنید.
می توانید عشق و محبت انعکاس دهید. آگاهانه روی جهان تمرکز کنید. دیدگاه های مثبت خود را به اشتراک بگذارید.
به جای اینکه مشکلات جهان را برشمارید به دنبال بررسی راه حل های احتمالی باشید و انرژی مثبت خود را به جهان انتقال دهید. به جای دنبال کردن اخبار قربانیان و آسیب دیدگان همه سازمان هایی که به این افراد کمک می کنند را شناسایی کنید.
بهترین کاری که هر فرد می تواند برای جهان انجام دهد این است که بهترین و شادترین احساسات خود را منعکس کند، مطمئن باشید که این انرژی را همه دریافت خواهند کرد. عشق و شادی و صلح را. و از ابراز آن ها احساس گناه نکنید. شما حق دارید که برای خوشبختی و ساخت زندگی خود با عشق و صلح تلاش کنید.
ممکن است با پیروی از این احساسات خوب و الهام گرفتن از آن ها به راهی خاص پا بگذارید، مانند اهدای پول به یک موسسه خیریه یا عضویت در نهاد و یا سازمان های مردمی و خیرخواهانه برای کمک به دیگران. این نوعی بازی قوی احساسات است که شما را به سوی موفقیت می کشاند.

جهت آشنایی بیشتر با قانون جذب و رسیدن به اهداف و موفقیت ، به کانال تلگرام گروه تحقیقاتی مثبت بین بپیوندید:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...