خانه / مقالات / کار کردن با قانون جذب و رسیدن به اهداف
افراد موفق و ثروتمند به صورت اتفاقي و شانسي به موفقيت و ثروت نرسيده اند. بلكه از رازهايي آگاهي دارند كه شما هم ميتوانيد با شركت در اين دوره از آن رازها باخبر شويد

کار کردن با قانون جذب و رسیدن به اهداف

آیا شما هم میخواهید زندگیتان دستخوش تغییرات مثبت شود و از قانون جذب بهره ببرید کار کردن با قانون جذب و رسیدن به اهداف موضوعی است که در این مقاله به آن پرداختیم،بهتر است برای تغییر تمرکز خودتان را روی یک بخش قرار دهید اگر اهداف خودتان را تغییر دهید می توانید چیزهای دیگر را نیز در زندگی خودتان تنظیم کنید.

اساس قانون جذب

اساس قانون جذب دور ریختن باورهای کهنه و محدودکننده و پرورش اعتقادات جدید و پیش برنده است هنگامی که شما شروع به تغییر دیدگاه های خودتان می کنید و شروع به تمرین قانون جذب میکنید همه شگفتی های مربوط به سیستم باورهای جدید و احساسات غالب را تجربه خواهید کرد هنگامی که این حقیقت نمایان می شود هیچ سوال دیگری درباره اینکه آیا شما سزاوار داشتن چیزی هستید یا نه در ذهنتان شکل نمی گیرد. زمانی که متوجه شوید موجودی ارزشمند هستید اعتقادات منفی و قدیمی شروع به محو شدن می کنند و فرو می ریزند.

قانون جذب
اگر شما هم مثل بسیاری از افراد با واقعیت ارزشمند خود مبارزه می کنید ممکن است به دنبال راه ها و کارهایی باشید که احساس شادی بیشتری در شما ایجاد می کنند پس از سال ها جمع کردن باورهای نادرست در یک لحظه می خواهید همه چیز را تغییر دهید این کار با عشق به خودتان و صبر و نظم امکان پذیر است اگر می خواهید برای بهبود خودتان راه بهینه و سریعی پیدا کنید قانون جذب از شما میخواهد به درون خودتان بپردازید ممکن است کار سختی باشد اما بسیاری از مردم همین کار را هم انجام نمی دهند.

قانون جذب و تجسمات مثبت در مورد خود

در مسیر آموزش قانون جذب به این نکته میرسید که شما تا برای خودتان ارزش قائل نباشید و به جهان نشان ندهید که خودتان را دوست دارید نمی توانید ارزشمندی خودتان را تحقق ببخشید پس از این کارها شما خودتان را در فضای متفاوتی خواهید دید و احساسات بهتری خواهید داشت و می خواهید کارهایی انجام دهید که این روند را تقویت می کنند این تفکر اشتباه نیست، هنوز هم تجسم و انواع مختلف تمرین ها و انجام هر کاری که احساس خوبی ایجاد می کند می تواند مفید باشد و در اکثر موارد اقدام عملی آخرین کاری است که باید انجام دهید.

قانون جذب

اما هنگامی که می خواهید خودتان را ارتقا دهید عملکرد مفید جایگاه ویژه ای می یابد. مغز پیام شما را دریافت می کند و این به تنهایی راه مناسبی است برای عبور از این شرایط در تئوری قانون جذب فقط می دانیم که می شود یک باور یا عقیده را تصحیح کرد این عقیده در حال حاضر درست است به این ترتیب می توانید باورهای قدیمی و ناصحیح خودتان را تعدیل کنید به تمام احساسات خودتان توجه کنید و باور داشته باشید این شما هستید که باید یک روش خاص را انتخاب کنید و به باورها و عقاید خودتان احترام بگذارید.

قانون جذب و اهمیت دادن به احساسات

قانون جذب میگوید به کوچک ترین احساسات خود اهمیت دهید و هیچ چیزی را رد نکنید احساسات منفی قبلی باعث ایجاد احساسات منفی جدید نمی شود اما تمرکز شما را برای پرداختن به باورهای مثبت کم می کند یا کلا از بین می برد پاکسازی ذهن از انرژی های منفی بسیار قدرتمند خواهد بود و شما را در جریانی بهتر و مثبت تر قرار می دهد.

قانون جذب

این باورهای کلیدی همیشه به راحتی قابل تغییر نیستند و در بسیاری از موارد به شما واکنش نشان می دهند بهتر است برای تغییر تمرکز خودتان را روی یک بخش قرار دهید اگر اهداف خودتان را تغییر دهید می توانید چیزهای دیگر را نیز در زندگی خودتان تنظیم کنید این ممکن است بهترین راه حل برای زندگی شما نباشد اما برای ترسیم یک چشم انداز خوب مفید است،برای آموزش و درک درست از قانون جذب مقاله های دیگر ما را نیز مطالعه کنید.

 

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

به اشتراک بگذارید:
به کانال تلگرام سایت مثبت بین بپیوندید.آموزش های قانون جذب را از دست ندهید!

هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد

x

این مطالب را نیز ببینید!

قانون جذب و فرایند خواسته ها

سلام و درود خدمت همراهان همیشگی وبسایت مثبت بین در قانون جذب ...