​قانون جذب و مسئولیت انتخاب

9 ماه پیش

زمانی که با قانون جاذبه کار می کنید و به این نتیجه می رسید که واقعیت زندگی را خودتان رقم می زنید باید مسئولیت آن را بر عهده بگیرید. شما دیگر نمی توانید دولت، خانواده، رییس و همکار خود را برای وقایع زندگی خود سرزنش کنید. نمی توانید خودتان را در سیاهی غرق کنید و آن را توجیهی برای شرایط سخت خود بدانید. آیا شما همیشه در همه مراحل زندگی خود موفق بوده اید؟ طبیعتا نه. اما با اطلاعاتی که از قانون جاذبه دارید و پس از آگاهی از بسیاری از مسائل باید این شیوه تفکر و احساس و اعتقاد خود را تغییر دهید.

اگر می خواهید چیزی تغییر کند نباید همان طور که قبلا فکر می کرده اید فکر کنید. این نوع نگرش به شما کمکی نخواهد کرد. شما فقط می توانید تصمیم بگیرید تفکر و احساسات هود را تغییر دهید. بسیاری از تمرین ها برای این است که بتوانید با این حالت جدید که عموما ناراحت کننده است مواجه شوید. زمان هایی وجود دارد که ممکن است شما از مسیر خودتان منحرف شوید و باید به طور آگاهانه در جهت دیگر خودتان را هدایت کنید.

اما نگران نباشید هر چه زمان بگذرد همه چیز ساده تر می شود. افکار و احساسات مثبت طبیعی تر می شوند و همراه با شما حرکت می کنند. رسیدن به این فضا تلاش و تمرکز آگاهانه می طلبد. به خودتان سخت نگیرید. شما به یک رویکرد کاملا جدید رسیده اید که خیلی ارزشمند است.

برای رسیدن به این مرحله بهتر است صبور باشید. چون ممکن است گذر از این مرحله و به چالش کشیدن خود زمان بر و دردناک باشد. اما برای این کار باید برای تغییر افکار خود تلاش کنید. رفتن از موقعیت فعلی به جایی که در حال لذت و اعتماد و رفاه کامل باشید به صورت تدریجی صورت می گیرد.

شما می توانید به فردی تبدیل شوید که می خواهید فقط باید تصمیم بگیرید و شروع به کار کنید. با درک انرژی های درونی خود می توانید آگاهانه زندگی بیرونی تان را ایجاد کنید.

شما هنوز هم می توانید به چیزهایی که می خواهید دست پیدا کنید و همه این ها یک فرایند است که باید آن را درک کنید. اگر به طور کامل به آن اعتقاد داشته باشید با تلاش می توانید به چیزی که می خواهید برسید.

این انتخاب در هر زمانی در دسترس است. شما نمی توانید احساس خوبی داشته باشید تا زمانی که همه چیز تغییر نکند. با انرژی های فعلی شاید بتوانید برخی چیزها را به دست آورید اما نه خیلی مطلوب.

شما می توانید به فردی تبدیل شوید که می خواهید فقط باید تصمیم بگیرید و شروع به کار کنید. با درک انرژی های درونی خود می توانید آگاهانه زندگی بیرونی تان را ایجاد کنید.

اگر شما با شرایط موجود مطابق نباشید و تجربیات خودتان را نادیده بگیرید دچار ناامیدی و سرخوردگی خواهید شد. وقتی سال های زیادی را با یک روش خاص گذرانده اید و عقاید خاصی را در ذهن خود پرورانده اید انتظار نداشته باشید به سرعت همه چیز تغییر کند. مقدار زمان لازم برای تغییر اعتقادات و احاسات به هیچ وجه متناسب با مقدار زمانی که آن ها در ذهن شما شکل گرفته اند نیست.

شما می توانید واقعا در مورد زندگی خود احساس خوبی داشته باشید همانطور که با تغییر تمرکز و تمایل به تغییر می توانید یک چشم انداز مثبت ترسیم کنید. شما همواره می توانید انتخاب کنید.

جهت آشنايي بيشتر با قانون جذب و رسيدن به اهداف و موفقيت ، به کانال تلگرام گروه تحقيقاتي مثبت بين بپيونديد:

0
برچسب ها :

بدون دیدگاه

    هنوز هیچ دیدگاهی وجود ندارد